Zarząd Cmentarza Parafialnego prosi wszystkie osoby, które tego dotąd nie uczyniły, a dysponują grobem na cmentarzu o odnalezienie dokumentu dzierżawy.

A. dokument znaleziono:
A.1 Proszę fotografię dokumentu wysłać z informacją: imię, nazwisko i aktualny adres dzierżawcy (opiekuna)
lub 
A.2 Proszę zapisać na kartce: sektor/nr grobu, imię, nazwisko i aktualny adres dzierżawcy (opiekuna), datę ważności dzierżawy.
Kartkę proszę wrzucić na składkę lub do skrzynki pocztowej na drzwiach plebanii, przekazać w kancelarii lub zakrystii albo przesłać powyższe informacje na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

B. dokumentu nie znaleziono:
Proszę przyjść do kancelarii lub skontaktować się telefonicznie (12 283 16 39), aby uzupełnić dane i uzyskać dokument dzierżawy grobu.

Alfabetyczna lista śp. Zmarłych, których groby wymagają podjęcia powyższych działań.

 nazwisko imię zmarłego

 data śmierci

 nr grobu

Adamaszek Ludwik

11.09.1988

XIB/III/9

Bakalarz Róża

14.03.2005

VIB/IV/1

Baran Katarzyna

1948

VIIB/I/3

Berniak Bronisława

18.10.1959

VIB/IV/20

Berniak Franciszek

18.08.1974

XA/III/4

Berny Antoni

 

XIB/V/6

Bębenek Barbara

 

XA/II/11

Biel Antonina

1971

IIIB/II/14

Biel Jan

25.01.1973

IIB/IV/9

Biel Kazimierz

1959

IIIB/IV/18

Biel Marian

26.05.1999

XA/III/20

Bieniek Apolonia

 

VIA/III/3

Brzezoń Wojciech

10.02.1944

IIB/V/8

Buczek Julia

07.02.1954

XIB/II/14

Buczek Maria

23.04.1961

VIA/V/1

Buczek Zofia

03.04.1957

XIB/V/17

Bularz Julia

10.12.2010

XIIB/III/9

Burzyński Antoni

12.04.1952

XB/V/3

Celej Piotr

1942

IIIA/V/6

Chlebowska Zofia

23.06.1969

IVB/II/9

Chlebowski Jan

 

VA/IV/8

Chlebowski Paweł

11.07.1975

XIA/IV/18

Chodacka Anna

25.01.1985

XIB/V/5

Chodacki Jan

10.08.1977

IIIB/IV/14

Chodacki Karol

01.04.1956

XIB/VI/8

Chodacki Stanisław

21.09.1959

VIA/VI/5

Chodacki Stefan

 

XIA/IV/1

Chrapasińska Józefa

 

VB/II/15

Chrząszcz Jan

1995

XIIA/I/4

Chrząszcz Magdalena

03.03.1960

VIA/V/6

Cichoń Franciszek

04.05.1976

VIA/V/5

Cichoń Jan

 

VIIIB/IV/2

Cichoń Maria

17.10.1966

IVB/II/2

Cichoń Maria

1962

VA/V/12

Cichoń Maria

1990

XIIB/II/31

Cichoń Stanisław

06.03.1954

XIIB/I/10

Cielas Szczepan

30.09.1979

IIB/V/3

Cipta Katarzyna

08.08.1956

XB/III/9

Czech Henryk

20.01.1981

VA/VI/8

Dąbek Andrzej

20.02.1986

IIIB/V/15

Dębiec Joanna  02.12.1979  XIIB/II/24

Dębski Wincenty

 

VB/I/17

Dudkiewicz Maria

2006-05-27

XIIIA/II/7

Fabin Józef

22.09.1951

XB/IV/12

Fabiś Justyna

08.09.1938

VIB/III/22

Feluś Szczepan

03.03.1991

VIB/II/13

Fryc Jan

18.05.1995

XB/III/7

Fryc Józef

10.06.1984

XA/IV/9

Fryc Katarzyna

 

XIIB/III/22

Gajewski Jan

1913

VA/IV/2

Gaudyn Katarzyna

1963

VA/III/5

Gaudyn Maria

 

XB/II/12

Gaudyn Maria

17.01.2001

XB/V/18

Gaudyn Maria

06.07.1955

XIIA/III/13

Gaudyn Zofia

03.09.1959

VIB/II/8

Głownia Antoni

28.03.1961

VIA/III/6

Głuszek Stanisław

31.01.1959

VIB/II/11

Górecka Katarzyna

 

IIIB/III/11

Górnicka Waleria

1976

XA/II/5

Górnicki Antoni

06.10.1962

VA/VI/11

Gradus Maria

16.07.1967

VB/III/6

Grela Jan

 

IIB/III/6

Grondalczyk Urszula

06.09.2014

XIIB/IV/3

Gruca Bolesław

25.12.1989

VIA/IV/9

Grzyska Piotr

19.08.1981

IIIA/IV/8

Grzyska Rozalia

31.10.1978

VA/I/1

Grzywa Mieczysław

11.06.1954

XIIB/V/12

Hiller Konrad

19.06.1991

XIIB/III/15

Jakóbik Antonina

 

VA/VI/18

Jakóbik Maria

16.01.1977

XIB/V/1

Jakóbik Zofia

17.10.1977

IIIB/V/7

Jakubik Karolina

07.11.1989

IIA/V/5

Jakubik Maria

17.02.1986

XIB/III/1

Janik Anna

11.12.1982

XB/I/23

Janik Antoni

09.12.1950

XB/IV/17

Janik Katarzyna

25.06.1955

IVB/IV/8

Janiuk Wiktoria

26.07.1988

XB/III/19

Jarosz Apolonia

1985

VIB/III/21

Jaśko Szymon

04.11.1978

IVB/II/7

Jaworska Stanisława

30.07.1951

XB/III/11

Jochymek Anna

04.03.1958

XIIB/II/6

Jochymek Maria

 

VB/III/7

Jochymek Stanisław

08.09.1957

VIA/IV/20

Kaczkoś Aniela

 

VIB/II/7

Kadłuczka Aniela

19.06.1973

I/V/4

Kadłuczka Janina

26.04.1936

XIIB/III/24

Kadłuczka Wiktoria

23.01.1922

VIIIB/III/7

Kaliniec Eugeniusz

1967

IIIA/III/12

Kilka Wilhelm

24.05.1978

IIIA/V/14

Kocucho Anna

15.11.2005

XIB/V/10

Kołodziejczyk Szczepan

25.10.1964

VB/III/3

Komorowski Andrzej

21.06.1964

IXA/III/6

Korpała Stanisław

1997

XB/II/20

Krawczyk Jadwiga

30.10.1987

VB/V/3

Królikowska Maria

 

VA/VI/20

Krukowska Teresa

31.10.2014

VIB/III/15

Kubica Czesława

1992

VIIIB/I/7

Kubica Jan

24.02.1951

XB/III/14

Kubica Katarzyna

01.02.1957

IVA/III/9

Kubiela Antonina

 

VA/V/11

Kubiela Elżbieta

08.12.2001

XA/V/4

Kuglin Katarzyna

1977

XIB/I/4

Kupczyk Agnieszka

 

XIB/IV/2

Kupczyk Waleria

1969

XA/II/6

Kupczyk Zofia

13.10.1987

VIB/I/4

Kurzańska Waleria

15.01.1987

XIIA/III/18

Kurzańska Władysława

03.01.1973

XB/I/24

Łaciak Anna

17.08.1974

XB/I/8

Łatak Antoni

24.01.1947

VIIB/IV/6

Łatak Jakub

30.08.1995

XIIB/III/12

Łytek Helena

 

VIB/III/17

Maj Ludwik

2001

IXB/II/2

Marczyk Helena

30.03.1940

VB/V/17

Matiasik Grzegorz

28.05.1984

XIIB/II/2

Matiasik Józef

07.09.1933

XIB/IV/5

Matiasik Waleria

25.09.1958

VIB/III/11

Matura Maria

15.06.1975

VIIIB/I/2

Matyasik Jadwiga

15.11.1978

 

Matyasik Józef

19.05.1977

IVB/V/11

Matyasik Józef

04.08.1951

XB/IV/10

Matyasik Maria

1980

IVB/III/1

Matyasik Maria

1969

VIA/V/3

Matyasik Stanisław

18.03.1951

XB/IV/5

Matyasik Władysław

 

XB/III/13

Meres Apolonia

25.02.1979

IIB/V/4

Mitka Marcjanna

06.08.1990

XIB/III/23

Mocniak Helena

27.05.1986

VB/IV/10

Mostowik Franciszka

08.01.1972

IIB/III/11

Mrowiec Stefania

04.04.1994

VIA/V/13

Mżyk Adam

1920

VIIA/III/5

Mżyk Adam

14.05.2001

XIIIA/I/1

Mżyk Anna

1957

VIIA/III/3

Mżyk Józef

1940

VIIA/III/4

Niewiadomska Maria

06.11…..

VIA/III/7

Nowakowski Ludwik

1939

XIA/I/5

Noworyta Antoni

11.01.1985

XIB/IV/12

Noworyta Jan

18.10.1970

VB/III/11

Noworyta Marian

31.12.1996

XB/II/13

Noworyta Salomea

 

VIA/II/18

Noworyta Urszula

17.04.1959

XIIB/II/12

Odrzywolski Jan

09.08.1954

XIB/IV/14

Pająk Anna

1990

IIIB/III/17

Pająk Magdalena

10.10.1983

VIA/IV/12

Pałka Józef

1971

VIA/IV/4

Parzymięso Andrzej

13.11.1987

XIIB/III/23

Pierzchała Eugeniusz

19.09.1998

XIA/IV/17

Pierzchała Józef

20.09.1998

VA/I/7

Pierzchała Marianna

07.06.1977

VA/IV/16

Pierzchała Władysław

1965

IVA/II/12

Pierzynka Antoni

07.03.1981

XA/V/7

Pierzynka Jadwiga

09.04.1986

VB/III/12

Podsiadły Jan

04.03.1936

IVB/II/5

Prochownik Mikołaj

31.07.2002

VIIIB/V/5

Przejowska Zofia

04.02.1986

XIA/IV/5

Rejdych Teofila

10.10.1958

VIB/III/9

Romańska Anna

 

VIB/III/18

Romański Andrzej

26.04.2012

XIIIA/V/11

Romański Stanisław

22.11.1965

VB/III/8

Rożnawska Krystyna

05.04.1958

XIIB/II/7

Sarnek Anna

04.07.1970

IIIB/II/2

Sedor Aniela

1987

XIB/III/10

Sedor Stanisław

03.10.1953

VIA/III/18

Seremak Józef

11.04.1999

XB/I/9

Sermak Jan

20.11.1953

XB/II/8

Sędor Zofia

22.04.1981

VB/III/4

Sibik Amelia

10.08.2004

IIIB/IV/8

Sibik Maria

21.09.2004

VIIIB/I/10

Siewiorek Jerzy

10.03.1951

XIIB/I/25

Skawicki Stanisław

05.05.2003

VIB/IV/13

Słowik Stanisław

11.07.1958

VIB/III/14

Sośniecka Katarzyna

19.10.1950

XB/II/19

Sośniecki Władysław

13.01.1984

VIB/IV/17

Sparzyński Józef

15.09.2000

VIB/I/14

Stachnal Rozalia

12.02.1988

IIA/IV/2

Stańczyk Stanisław

15.06.1956

XB/II/2

Stańko Józef

22.04.1983

VIB/II/4

Stańko Rozalia

16.08.1986

VIB/II/4

Starzycki Stanisław

28.08.1963

VA/III/7

Stasek Maria W.

15.11.1978

VIB/II/18

Stefańska Katarzyna

26.06.2008

IXB/V/1

Stolarzewicz Ludwika

30.08.1953

IXB/III/4

Styilowa Magdalena

06.101.1919

VIB/II/17

Suska Józefa

05.08.1977

XIA/IV/13

Suski Jan

02.04.1978

XIA/IV/12

Suski Stefan

21.02.1969

IVA/III/4

Suwaj Andrzej

25.12.1970

IVA/V/3

Szpila Stefan

 

XB/I/17

Szwabowa Józefa

 

IIIB/II/15

Szwajdych Agata

16.12.1951

XB/IV/7

Szwajdych Stanisław

11.01.1960

VIA/III/14

Ścibor Iwona

30.11.1995

XIIB/II/26

Ścibor Zofia

31.08.1989

VB/II/7

Ściebur Katarzyna

05.01.1968

IVA/II/3

Tekielak Jan

11.06.2011

IXB/V/3

Tekielak Karolina

02.03.2007

IXB/II/1

Tomaszewski Stanisław

18.06.1994

IIIA/III/10

Twardy Stanisław

 

VB/II/3

Uroda Julia

18.10.1989

VIIIB/IV/4

Warzecha Jan

18.05.1989

XIB/IV/10

Warzecha Kazimierz

1949

IIIA/III/5

Wdówka Andrzej

22.08.1995

XIA/IV/14

Wdówka Aniela

1970

XB/III/16

Wdówka Justyna

15.01.2011

VIA/VI/19

Wiecheć Jan

15.01.1987

I/XI/8

Wiecheć Józef

20.07.1984

VIIIB/IV/3

Wieprzycki Lucjan

02.02.1979

IVB/V/4

Włoch Józef

 

XA/II/2

Włoch Maria

2003

VIB/I/1

Włoch Stanisław

23.06.1991

VB/IV/14

Wolarek Maria

23.07.1966

IVB/I/8

Wolarek Wiesław

09.02.1977

XIIB/II/20

Zachara Jan

22.12.2015

VIB/II/20

Zalarska Zofia

1985

XIIA/I/16

Zauścińska Henrietta

1991

VB/IV/9

Zelech Katarzyna

28.11.1966

IVB/IV/3

Zelech Ludwik

26.02.2004

IIA/II/11

Zielińska Józefa

 

VB/II/14

Zielińska Józefa

30.06.1990

XIIA/III/16

Zieliński Stanisław

25.04.1943

I/XI/7

Zięba Rozalia

28.11.1992

VA/VI/2

Zięba Stanisław

04.12.1933

VA/IV/7

Aktualności

4 Niedziela Zwykła - 29 stycznia 2023

Na niedzielną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem...


Zobacz więcej...

3 Niedziela Zwykła - 22 stycznia 2023

Na niedzielną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00, na godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską i błogosławieństwo domów, serdecznie dziękujemy za...


Zobacz więcej...