NIEDZIELA - 8.1.2023 - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

7.00 +Emilia i Andrzej Michalak

9.00 +Barbara Pierzchała od wnuków i prawnuków z Tychów pgb.

11.00 +Henryk Jochymek

16.00 BR +Stanisława Kowalik od barta Józefa pgb.

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 9.01.2023

7.00 +Władysława Kadłuczka od pracowników Szkoły Podstawowej w Okleśnej. pgb

18.00 +Franciszka (f) Płecka

 

WTOREK - 10.01.2023

7.00 +Jan Kaszuba

18.00 +Janina Kuglin

 

ŚRODA - 11.01.2023

7.00 +Władysława (f) Szewczyk w 4 r. śm.

18.00 + Andrzej Fryc od Jadwigi Pocztowskiej pgb.

 

CZWARTEK - 12.01.2023

7.00 +Helena Starzycka od Ali z rodziną pgb.

18.00 +Barbara Kopieć w 11 r. śm.

 

PIATEK - 13.01.2023

7.00 +Wanda Górecka od syna Roberta z rodzina pgb.

17.00 BR +Stanisława Kowalik od Teresy Chodackiej z rodz. pgb.

18.00 +Adam i Krystyna Starzyccy, synowie Adam i Krzysztof

 

SOBOTA - 14.01.2023

7.00 +Maria Mocniak od męża pgb.

18.00 +Jan Domagała w 5 r. śm.

 

NIEDZIELA - 15.01.2023

7.00 za parafian

9.00 w 40 r. ślubu Adama i Bożeny (dziękczynno - błagalna)

11.00 +Maria i Mieczysław Zelech w r. śm.

16.00 BR +Anna Kołodziej w 31 r. śm. , mąż Jan, córka Józefa

18.00 +Maria i Mieczysław Zelech z rodzicami.

 

PONIEDZIAŁEK - 16.01.2023

7.00 +Helena Kikla od syna Tadeusza, żony Marii pgb.

18.00 +Maria Cisowska od rodziny Milowskich pgb

 

WTOREK - 17.01.2023

7.00 +Barbara Pierzchała od rodziny Kwietniów i Fibów pgb.

18.00 +Władysława (f) Bieniek od rodziny Świeradów pgb.

 

ŚRODA - 18.01.2023

7.00 +Jadwiga Kaszyca od męża Kazimierza pgb.

18.00 +Krystyna Lizończyk od męża. pgb.

 

CZWARTEK - 19.01.2023

7.00 +Wiktoria Zelech od Kazimiery Jakóbik z rodziną pgb.

18.00 +Józefa Fabiś od córki Agaty pgb.

 

PIATEK - 20.01.2023

7.00 +Andrzej Zieliński od rodziny Noworytów pgb.

17.00 BR + Katarzyna i Jan Kowalik, syn Stanisław, żona Stanisława

18.00 +Krzysztof Chrapisiński od wnuków

 

SOBOTA - 21.01.2023

7.00 +Dorota Oraczka od córki Moniki z rodziną pgb.

18.00 +Piotr Baran w 20 r. śm. , żona Zuzanna, syn Marcin.

 

 

NIEDZIELA - 22.01.2023

7.00 +Zofia Zielńska w 25 r. śm.

9.00 +Irena, Marian, Piotr Różyccy

11.00 +Janina i Józef Seremak

16.00 BR za parafian

18.00 +Barbara Pierzchała od córki Barbary z rodziną

 

 

PONIEDZIAŁEK - 23.01.2023

7.00 +Krystyna Dudka w 29 r. śm.

18.00 +Zofia Jochymek od syna Stanisława pgb.

 

WTOREK - 24.01.2023

7.00 + Maria Zielińska od córki Krystyny pgb.

18.00 + Maria Gaudyn od syna Jana z rodziną pgb.

 

ŚRODA - 25.01.2023

7.00 +Krystyna Fabiś od syna Marka pgb.

18.00 +Jan Szwajdych od syna z rodziną pgb.

 

CZWARTEK - 26.01.2023

7.00 +Andrzej Fryc od cioci Teresy pgb.

18.00 +Janina Rusnak od męża Jana pgb.

 

PIATEK - 27.01.2023

7.00 +Helena Strzycka od Janiny Zając z rodziną pgb.

17.00 BR  +Stanisława Kowalik od chrześnicy Halina pgb.

18.00 +Stanisław Zając w 4 r. śm.

 

SOBOTA - 28.01.2023

7.00 +Wanda Górecka od wnuczki Marty  z rodziną. pgb.

18.00 +Jan Jarosz w 4 r. śm., żona Halina w 1 r. śm.

 

NIEDZIELA - 29.01.2023

7.00 +Janina Rusnak od córki Renaty z mężem pgb.

9.00 +Zbigniew Uroda od teściów Haliny i Henryka pgb.

11.00 +Stanisław Jochymek w 26 r. śm. żona Janina w 11 r. śm.

16.00 BR +Stanisława Kowalik od Kazimierza i Bożeny Kowalik pgb.

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 30.01.2023

7.00 +Maria Mocniak od siostrzenic: Haliny, Małgosi i Kazi z rodzinami. pgb.

18.00 +Władysława Kadłuczka od siostry Sabiny z mężem i rodziną Rejdych. pgb.

 

WTOREK - 31.01.2023

7.00 +Helena Kikla od wnuczki Anety z mężem prawnukiem jasiem. pgb.

18.00  +Maria Cisowska od koleżanki Celiny pgb.

 

ŚRODA - 1.02.2023

7.00 +Barbara Pierzchała od sąsiadów Sibów pgb.

18.00 +Stefania i Franciszek Kozub.

 

CZWARTEK - 2.02.2023 Święto Ofiarowania Pańskiego - MB Gromnicznej

7.00 +Władysława (f) Bieniek od wnuka Pawła pgb.

9.00 + Jadwiga Kaszyca od syna Pawła z żoną pgb.

16.00 BR +  Wojciech Pierzchała, Józefa żona, Zofia córka, Wojciech syn.

18.00 +Dawid Bulanda w 6 r. śm.

 

PIATEK - 3.02.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk od córki Kasi i wnuków pgb.

17.00 BR  +Ignacy, Helena, Dariusz Lizoń.

18.00 +Wiktoria Zelech od Krystyny i Renaty Banduła pgb.

 

SOBOTA - 4.02.2023

7.00 + Jan Palica w 23 r. sm.

18.00 +Stanisława (f) Grzyska

 

NIEDZIELA - 5.02.2023

7.00 za parafian

9.00 +Franciszka(f) Jeleń w 7 r. śm.

11.00 +Teresa, Franciszek Kubarek, Władysława (f) Matiasik

16.00 BR +Stanisława Kowalik od Tadeusza i Małgorzaty Kowalik z rodziną pgb.

18.00 +Adam Chodacki w 5 r. śm.

 

Aktualności

4 Niedziela Zwykła - 29 stycznia 2023

Na niedzielną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem...


Zobacz więcej...

3 Niedziela Zwykła - 22 stycznia 2023

Na niedzielną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00, na godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską i błogosławieństwo domów, serdecznie dziękujemy za...


Zobacz więcej...