Jak w każdą niedzielę adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, serdecznie zapraszamy od 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W poniedziałek święto św. Łukasza, Ewangelisty, w środę Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, w piątek Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie w kościele o godz. 17.30 w Brodłach w niedziele o 7.45, w tygodniu o godz. 16.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej dzieci i młodzież, całe rodziny naszej parafii, szczególnie rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej.

Składka inwestycyjna na konto i do skarbony wyniosła 1770 zł. Dziękujemy za każdy dar „Bóg zapłać”.

Na wypominki jednorazowe i roczne, oraz Mszę św. zbiorową w oktawie wszystkich świętych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Bardzo prosimy wyraźnie zaznaczać:

  • To są wypominki jednorazowe do odczytania podczas procesji na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych.
  • To są wypominki roczne, które będą czytane w Kościele we wszystkie niedziele roku.
  • To są zmarli, których polecać będziemy na Mszy św. zbiorowej na cmentarzu w oktawie Wszystkich Świętych od 1 do 8 listopada.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu Kościoła Paniom: Beacie Kucharz Małgorzacie Chrapisińskiej, Halinie Chrapisińskiej, Marii Padyl i za ofiarę od rodziny Szalonek, Iwony Janur, Doroty Pociecha, Bożeny i Wacława Jochymek, Agacie Jurczak, Magdalenie Chrapisińskiej, Annie Łapuszek, Barbarze Klatka, Janinie Szymula, Magdalenie Tuleja.

Serdeczne podziękowania Bóg zapłać.

Troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulic: Kasztelańskiej, Saskiej i Przy Galerii: Górecki, Pocztowski, Hacieja, Wdówka, Grondalczyk, Jochymek, Grembosz, Górecki, Kramarczyk, Fryc.

W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego przeczytamy m.in. o świętych nauczycielach, oraz świadectwo amerykańskiego dziennikarza, który z islamu nawrócił się na katolicyzm.                  

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy +Zdzisława Krukowskiego z Brodeł. Dobry Jezu a nasz Panie…  

Na nowy tydzień wszystkim serdeczne Szczęść Boże.

 

 

Aktualności

29 Niedziela Zwykła - 17 października 2021

Jak w każdą niedzielę adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, serdecznie zapraszamy od 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W poniedziałek święto św. Łukasza, Ewangelisty, w...


Zobacz więcej...

28 Niedziela Zwykła - 10 października 2021

W dzisiejszą niedzielę przypada XXI Dzień Papieski, który przeżywamy pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po każdej Mszy świętej przed Kościołem możliwość złożenia ofiary do puszek, którymi jak co roku będziemy...


Zobacz więcej...