Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Obchodzimy dziś Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do objęcia swoją modlitwą młodych naszej parafii i diecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy. Po każdej Mszy Świętej będzie także możliwość złożenia ofiar, które przeznaczone zostaną na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie.

Także dziś na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci klas III Szkół Podstawowych w Porębie Żegoty i Brodłach. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne przed pierwszą komunią świętą.

Kalendarz liturgiczny: w środę: wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana, w czwartek: wspomnienie św. Wacława, męczennika, w piątek: święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę: wspomnienie św. Hieronima, kapłana i dra Kościoła.

Dla Syryjskich rodzin w Aleppo w minionym miesiącu nazbieraliśmy 790 zł. za Dar Serce serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulic św. Floriana i św. Franciszka: Krukowski, Kowalski, Lerka, Ściebór, Wilk, Zając, Zaszczudłowicz, Starzycka, Zając.


OGŁOSZENIE                

Sołtys sołectwa Poręba Żegoty zaprasza mieszkańców na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w dniu 25.09.2023r (poniedziałek) o godz. 1800 w Budynku Wiejskim w Porębie Żegoty. Tematem Zebrania będzie: Podział środków sołeckich na rok 2024, oraz wolne wnioski i zapytania.

Sołtys Bogusława Majchrowska

Aktualności

25 Niedziela Zwykła - 24 września 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Obchodzimy dziś Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do...


Zobacz więcej...

24 Niedziela Zwykła - 17 września 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika,...


Zobacz więcej...