Na niedzielną indywidualną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00.  O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Wraz z całą naszą Archidiecezją Krakowską przeżywamy Kongres Eucharystyczny. W naszej wspólnocie parafialnej dziś w niedzielę 14, oraz 21, 28 kwietnia (III, IV, V Niedziela Wielkanocna) głoszone są kazania katechizmowe dotyczące tajemnicy Eucharystii. Natomiast we wszystkie niedziele maja 5, 12, 19, 26 maja – będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu dla całej naszej wspólnoty Parafialnej według programu, który zostanie ogłoszony.

Dziś składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulic Pejzażowej i Potok: Sibik, Szymusik, Górecki, Buczek, Baran, Mularski, Romanowski, Sołtysik, Baran, Borgus, Adamus, Ścibor, Chmielowiec, Węgrzyn.

Aktualności

Uroczystość Najświętszej Trójcy - 26 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła. 12.00 - 13.00 -...


Zobacz więcej...

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 19 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła.12.00 - 13.00 - mieszkańcy...


Zobacz więcej...