Na niedzielną indywidualną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00.  O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Przeżywamy Kongres Eucharystyczny, słuchamy kazań katechizmowych dotyczących Tajemnicy Eucharystii. We wszystkie niedziele maja 5, 12, 19, 26, jako wspólnota parafialna  będziemy Adorować  Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W tym tygodniu wspominamy we wtorek: Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. W czwartek: Święto św. Marka, ewangelisty.

Składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, wyniosła 2.820 zł. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Dla Syryjskich rodzin w Aleppo w minionym miesiącu nazbieraliśmy 665 zł. Za „Dar Serca” serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulic Podgórze, Willowa, Wyspiańskiego: Luberda, Czak, Gaudyn, Strączek, Wołek, Wróbel, Bachowska, Szpila, Danielewicz, Cyganik, Fabiś, Przeklasa. 

Aktualności

10 Niedziela Zwykła - 7 czerwca 2026

Dzisiaj przypada wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka – męczenników franciszkańskich. Dziękujemy Panu Bogu za wyniesienie wczoraj do chwały ołtarzy nowo błogosławionych, w tym naszego Rodaka męczennika z Oświęcimia Księdza...


Zobacz więcej...

Uroczystość Najświętszej Trójcy - 31 maja 2026

Dzisiaj zakończenie nabożeństw majowych – po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu i majówka. Od jutra codziennie odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Poniedziałek – wspomnienie św. Justyna męczennika. Wtorek – wspomnienie świętych...


Zobacz więcej...