Na niedzielną adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszam od 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

We wtorek święto św. Bartłomieja, apostoła, w czwartek uroczystoś NMP Częstochowskiej, w piątek wspomnienie św. Moniki, w sobotę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

Dziękuję za ofiarę na kwiaty i sprzątanie Kościoła: Marii Goraj i Justynie Szarek - Serdeczne Bóg zapłać.

Troskę o Kościół powierzam mieszkańcom ulic Relaks, Krakusa i Gołębiej: Rożnowska, Rogoziński, Jachimczyk, Ciupek, Gaudyn, Chrząszcz, Sołtysik, Janur.

Strona Internetowa i Facebook naszej parafii już działa serdecznie zapraszam do jej odwiedzania i zapoznania się z ogłoszeniami i intencjami mszalnymi. Telefon nie działa nadal jest uszkodzona linia telefoniczna.

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy między innymi wspomnienie o zmarłym arcybiskupie Henryku Hoserze oraz o tym, jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.

Na nowy tydzień wszystkim serdeczne Szczęść Boże.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...