Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy.

Składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne wyniosła 1.230 zł. nie wystarczy to na zakup nowych drzwi w miejsce wyłamanych, ale za każdą ofiarę z serca dziękujemy -  Bóg zapłać.

Nagłośnienie jest dobre - dobrze słychać bo zostało naprawione - wyregulowane cyfrowo - a mikrofony wymienione - na ołtarzu, na pulpicie i do adoracji - całość sponsorował ks. wikariusz Jan Górecki z ofiar kolędowych.

Kaplica w Brodłach, jest już własnością Parafii św. Marcina w Porębie Żegoty, została przekształcona z użytkowania wieczystego we własność.

Ofiarę na kwiaty i sprzątanie Kościoła złożyli: Stanisława Nowak, Andrzej Skowronek. Sprzątania podjęli się i ofiarę złożyli: Krzysztof, Grzegorz i Szymon Matiasik, Marek Jochymek, Beata Krause, Marzena Uroda, Monika i Alicja Łatak, Małgorzata Kacik. Serdeczne Bóg zapłać.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł i Mirowa z ulic  Edukacyjnej, Strug i Bajecznej: Suwaj, Frączek, Kubiela, Górecki, Jochymek, Jakóbik, Włoch, Kubiela, Matusik, Skalny, Gradus.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, wpisujemy swoja obecność i ofiarę osobiście do zeszytu w zakrystii. Bóg zapłać.

W tym tygodniu odeszły do Boga dwie nasze parafianki: Maria Cisowska z Brodeł i Władysława Kadłuczka ze Skowronka. Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...