Na niedzielną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, o godz.  18.00 Msza św. wieczorna.

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek błogosławionego ks. Władysława Bukowińskiego, we wtorek św. Alojzego Gonzagi zakonnika, w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

Serdecznie dziękujemy za Waszą liczną obecność na Procesji Bożego Ciała, za przygotowanie ołtarzy. Strażakom OSP Brodła za zabezpieczenie procesji, niesienie Baldachimu, wszystkim niosącym Feretrony i Światło przy Baldachimie, dzieciom Komunijnym i sypiącym kwiaty, chłopcom z dzwoneczkami - wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Codziennie do czwartku zapraszamy na Mszę św. wieczorną i procesję ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Na pomoc Syryjskim rodzinom w Aleppo zebrano 560 zł - Bóg zapłać

Składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne wyniosła 1000 zł. Bóg zapłać.  Przyjmujemy na Msze św. na rok 2023.

Bóg zapłać Barbarze Siewiorek za ofiarę i sprzątanie Kościoła, Stefanii Siewiorek za ofiarę.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulicy Galicyjskiej: Uroda, Malczyk, Banduła, Dzierwa, Suwaj, Kowalik, Chodacka, Jaśko, Garlacz, Gosztyła, Jeleń, Wołek.                            

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, którą pozostawiamy w zeszycie do tego przygotowanym w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...