Przeżywamy w naszej Wspólnocie Parafialnej Nawiedzenie Ikony św. Rodziny. Modlimy się za Rodziny Naszej Parafii by były Bogiem silne. Na Mszach świętych o godz. 7.00, 8.15 Brodła, 9.30 i 11.00 odmawiamy Litanię do św. Rodziny połączoną z odnowieniem  Przyrzeczeń Małżeńskich.

Podczas Peregrynacji Ikony św. Rodziny dobrowolna zbiórka do skarbony na stoliku przy wyjściu z Kościoła na Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Krakowskiej. Bóg zapłać.

Dziś o godz. 12.00 dodatkowa Msza święta dla pielgrzymów z Parafii Okleśna.

Od godz. 13.00 do 15.00 czuwanie modlitewne przy Ikonie.

  • 00 do 13.30 Róża Matki Bożej Niepokalanego Poczęcia z Brodeł
  • 30 do 14.00 Druga Róża Kobiet i Mężczyzn z Brodeł
  • 00 do 14.30 Grupa Apostolska, Liturgiczna Służba Ołtarza
  • 30 do 15.00 Siostry Pasjonistki, Grupa Adoracyjna i Charyzmatyczna
  • 15.00 Koronka do miłosierdzia Bożego i zakończenie peregrynacji.        

Serdecznie zapraszamy wszystkich, całe rodziny, dzieci i młodzież do licznego udziału i wspólnej modlitwy podczas Peregrynacji Ikony Św. Rodziny w naszej parafii.      

Od godz. 16.00 niedzielna Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym sakramencie, o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. o godz. 18.00.

W Wielkim Poście: w każdy piątek Droga Krzyżowa, w kaplicy Brodłach o godz. 16.30. W Kościele parafialnym o godz. 17.30, a o prowadzenie rozważań bardzo prosimy w piątek 25.03.2022 Liturgiczną Służbę Ołtarza.

W każdą niedzielę Gorzkie Żale w kaplicy w Brodłach o godz. 7.30, w kościele parafialnym z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Ciemnicy Bożego Grobu.

Składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne  wyniosła 2.120 zł. za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać. Zbieramy ofiary na odnowienie i odmalowanie zakrystii, oraz sali nad zakrystią.

Na Ołtarzu św. Barbary  są wyłożone deklaracje dla chętnych osób do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego od 25 marca. Deklarację trzeba wypełnić i złożyć w tym dniu tj.  25 marca  na tym samym ołtarzu  albo w najbliższą niedziele 27 marca.

W zakrystii są do nabycia baranki Caritas – to forma jałmużny wielkopostnej, pomocy potrzebującym. Zbliżają się Święta Wielkanocne zachęcamy do zaangażowania się w nasze parafialne dzieło pomocy potrzebującym z naszej wspólnoty parafialnej. Zbieramy najpotrzebniejsze, podstawowe produkty takie jak: herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy, mleko, kakao, budynie, kisiele, galaretki, słodycze. Zakupione i ofiarowane produkty zostawiamy w koszu na dary w kościele. Bóg zapłać. Zbiórka potrwa do Niedzieli Palmowej tj. 10 kwietnia. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą od soboty 2 kwietnia do wtorku 5 kwietnia, które zakończymy parafialna spowiedzią wielkopostną. W tym tygodniu żadna z wyznaczonych rodzin nie przyjęła zaproszenia do sprzątania naszego Kościoła. Troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulic Panoramicznej i Górskiej: Kowalski, Wilk, Palica, Suder, Gaudyn, Kałamacki, Gaudyn.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy: Śp. +Zbigniewa Kurzańskiego i + Józefa Kurzańskiego z Mirowa. Dobry Jezu a nasz Panie….

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...