Na niedzielną indywidualną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana Tajemnic Różańca. Intencje Apostolstwa Modlitwy: O docenianie roli kobiet. Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają kobiety w różnych częściach świta.

W poniedziałek 8 kwietnia - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, rozpoczynamy DUCHOWĄ ADOPCJĘ dziecka poczętego a zagrożonego w łonie matki. Deklaracje są wystawione na ołtarzu Matki Bożej, stamtąd je zabieramy, wypełniamy i składamy na ołtarzu.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulic Sarni Stok, Potok, Na Orlej: Wosik, Zając, Budzyński, Podhorodecka, Bortel, Fryc, Buczek, Chlebowski, Ścibor, Lecyk, Mularski, Maziarka, Marek, Polański, Matyasik, Ślusarczyk, Wróbel, Gruszeczka, Grzeszak, Warchoł.

Aktualności

Uroczystość Najświętszej Trójcy - 26 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła. 12.00 - 13.00 -...


Zobacz więcej...

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 19 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła.12.00 - 13.00 - mieszkańcy...


Zobacz więcej...