Na niedzielną indywidualną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 17.15 do Gorzkich Żali.

O godz.15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W każdy piątek o godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową, o prowadzenie rozważań Drogi Krzyżowej prosimy:
w piątek 1.03.2024 - Grupa Apostolska i Liturgiczna Służba Ołtarza
• w piątek 8.03.2024 - Grupa Adoracyjna
• 
w piątek 15.03.2024 - Siostry Pasjonistki
• 
w piątek 22.03.2024 Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii w tym roku w Porębie Żegoty.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź w kaplicy od godz. 16.40 w kościele od godz. 17.15. Zapraszamy na Drogę Krzyżową, Mszę św., oraz spotkanie formacyjne kandydatów do Bierzmowania.

W sobotę  przypada pierwsza sobota, odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00 Poręba Żegoty i Alwernia, od 9.30 Brodła i Mirów.

Na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Poczęciu NMP wszystkich, szczególnie zaś Różę Różańcową kobiet i mężczyzn Matki Bożej Fatimskiej.

W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana Tajemnic Różańca świętego. Intencje Apostolstwa Modlitwy: Módlmy się, aby osoby, które w różnych częściach świat ryzykują życie dla Ewangelii, zarażały Kościół swoją odwagą i swoim misyjnym zapałem. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy Rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św., po Mszy św. krótkie spotkanie formacyjne.

W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazanim pasyjnym do Kościoła na godz. 17.15. Na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulicy Szembeków: Kotowicz, Domagała, Seremak, Chlebicki, Kałamacki, Kramarczyk, Kosowski.

Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy, +Marcina Gaudyna z Brodeł,  dziś także przypada rocznica śmierci ks. Wacława Mokosy, który zmarł 25 lutego 1999, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Dobry Jezu a nasz Panie…

Aktualności

3 Niedziela Wielkanocna - 14 kwietnia 2024

Na niedzielną indywidualną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00.  O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wraz z całą naszą Archidiecezją Krakowską przeżywamy Kongres...


Zobacz więcej...

2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego - 7 kwietnia 2024

Na niedzielną indywidualną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o...


Zobacz więcej...