Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła. W piątek - pierwszy piątek miesiąca spowiedź święta w kaplicy w Brodłach od godz. 16.40 w Kościele od godz. 17.30. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania klasy VI - VII i VIII na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne.

W sobotę - pierwsza sobota odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00 Poręba Żegoty i Alwernia, od godz. 9.30 Brodła i Mirów. Na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Poczęciu NMP, wszystkich a w sposób szczególny Róże Różańcową kobiet i mężczyzn z Brodeł.

Przyszła niedziela to Pierwsza Niedziela Adwentu, jest to czas czuwania wraz z Maryją Matką Jezusa na Narodziny Zbawiciela Świata. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana Tajemnic Różańca Świętego. Intencje Apostolstwa Modlitwy: Módlmy się, aby osoby niepełnosprawne znalazły się w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje oferowały programy, które zwiększają ich aktywność.

Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, po Mszy św. spotkanie formacyjne.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Mirowa z ulicy Karola Wojtyły i św. Barbary: Guguła, Szemik, Kurzański, Duda, Brzezoń, Warzecha, Jochymek, Kwieciński, Kaczmarek, Musiak, Łatak, Mach, Mazgaj, Jochymek, Szwajdych, Witana, Duszyk.

Aktualności

2 Niedziela Wielkiego Postu - 25 lutego 2024

Na niedzielną indywidualną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 17.15 do Gorzkich Żali. O godz.15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W każdy piątek o godz. 17.30 zapraszamy...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Wielkiego Postu - 18 lutego 2024

Na niedzielną indywidualną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 17.15 do Gorzkich Żali. O godz.15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Składka inwestycyjna do skarbony i na konto...


Zobacz więcej...