Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Dziś obchodzimy po raz siódmy Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”, przed kościołem zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc ubogim, organizowaną przez Wydział do spraw Charytatywnych Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne wyniosła 2610 zł. za każdą ofiarę serdeczne „Bóg zapłać”.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Mirowa z ulicy Karola Wojtyły: Zygmanek, Witkowski, Górecka, Taborski, Szarek, Głuszek, Hrycaniuk, Kukieła, Guguła.

W minionym czasie z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy: +Kazimierę Kosobudzką i +Andrzeja Galas z Poręby Żegoty. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

Aktualności

Uroczystość Najświętszej Trójcy - 26 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła. 12.00 - 13.00 -...


Zobacz więcej...

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 19 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła.12.00 - 13.00 - mieszkańcy...


Zobacz więcej...