Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.                                  

Dziś druga niedziela listopada - składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, za każdą ofiarę serdeczne „Bóg zapłać”.

Zakończono prace konserwatorskie „chóru muzycznego” i kolumn podtrzymujących chór, pod warstwą brązowej farby konserwatorzy odkryli przepiękny skarb kultury. "Chór muzyczny" w naszym kościele wrócił do pierwotnej piękność.

W niedzielę 19 listopada, obchodzić będziemy po raz siódmy Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc ubogim, organizowaną przez Wydział do spraw Charytatywnych Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.                               

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulicy Galicyjskiej i Przy Rudnie: Kaczkowski, Podgórski, Zawiślak, Łatak, Maciejczyk, Gaudyn, Kowalski, Miętus, Jordan, Badyla, Słodki, Kowalski.

Aktualności

1 Niedziela Adwentu - 3 grudnia 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy Okres Adwentu, który ma podwójny charakter. Jest okresem...


Zobacz więcej...

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 26 listopada 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła. W piątek -...


Zobacz więcej...