NIEDZIELA - 5.11.2023

7.00 za parafian

9.00 +Zofia i Jan Wiecheć

11.00 +Edward Zieliński pgb. od syna Aleksandra z rodziną

16.00 BR +Tadeusz Fryc w 24 r. śm.

18.00 +Irena Palica w 5 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK - 6.11.2023

7.00 +Artur Kaniak

9.00 w Kaplicy na Cmentarzu: Msza wspólna za zmarłych

18.00 +Barbara Siewiorek pgb. od rodziny Adamusów

 

WTOREK - 7.11.2023

7.00 +Stanisław Fryc pgb. od siostry Zofii

9.00 w Kaplicy na Cmentarzu: Msza wspólna za zmarłych

18.00 +Alina Chlipała, Ludwik Kowalik, Stefan Talar

 

ŚRODA - 8.11.2023

7.00 +Stanisława Zielińska pgb. od Janka Włoch z rodzina

9.00 w Kaplicy na Cmentarzu: Msza wspólna za zmarłych

18.00 +Anna, Franciszek Chodaccy, syn Adam, córki Helena, Wanda i Stanisława

 

CZWARTEK - 9.11.2023

7.00  +Cecylia Starzycka pgb. od Stanisławy Kulawik i Zdzisławy Likus

18.00 +Helena i Kazimierz Kramarczyk

 

PIĄTEK - 10.11.2023

7.00 +Tadeusz Jakóbik pgb. od rodziny Sendera ze Spytkowic

17.00 BR +Ludwika Jakóbik pgb. od wnuka Krzysztofa z rodziną

18.00 +Anna i Stanisław Flak

 

SOBOTA - 11.11.2023 ODPUST PARAFIALNY - ŚW. MARCINA

7.00 +Piotr, Zuzanna, Marcin Baran. Stanisława i Władysław Dudek

9.00 +Jan i Wiktoria Góreccy

11.00 Uroczysta Suma Odpustowa - za parafian

18.00 +Irena Seremak pgb. od brata Stanisława z rodziną.

 

NIEDZIELA - 12.11.2023

7.00  +Władysław i Maria Jochymek

9.00  za parafian

11.00 + Józef Cisowski w 7 r. śm. od syna z rodziną

16.00 BR  +Wojciech Pierzchała w 11. r. śm.

18.00 + Grażyna Burkat

 

PONIEDZIAŁEK  - 13.11.2023

7.00 +Albina Skalna pgb. od brata Franciszka

18.00 +Janina Krawczyk, mąż Marian

 

WTOREK - 14.11.2023

7.00 +Franciszek Chrząszcz pgb. od kuzyna Jana z rodziną

18.00 +Adam Bednarczyk pgb. od brata Wacława Bednarczyk z rodziną

 

ŚRODA - 15.11. 2023

7.00 +Stanisław Zaczyński pgb. od córki Barbary z rodziną

18.00 +Olgierd Mazgaj pgb. od Adama i Andrzeja Zielińskich

 

CZWARTEK - 16.11.2023

7.00 +Weronika Wojtoń pgb. od sąsiada Wacława Młynek z rodziną

18.00 +Zenon Górecki pgb. od brata Edwarda z rodziną

 

PIATEK - 17.11.2023

7.00 +Stanisława Matyasik pgb. od kuzynki Krystyny z rodziną Fabisiów

17.00 BR +Ludwika Jakóbik pgb. od siostrzenicy Anny z rodziną

18.00 +Sabina Świerad pgb. od szwagierki Barbary z Krzeszowic

 

SOBOTA - 18.11.2023

7.00 +Weronika Jakóbik pgb. od syna Bogusława z żoną i dziećmi

18.00 +Antoni Berniak w 32 r. śm. żona Stanisława

 

NIEDZIELA - 19.11.2023

7.00 +Kazimierz Pardyl

9.00 +Stefan Zelech w 21 r. śm.

11.00 w intencji Magdaleny i Huberta w rocznicę ślubu (dziękczynno - błagalna)

16.00 BR +Józef Sołtysik w 13 r. śm.

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 20.11.2023

7.00 +Teresa Budzyńska pgb. od Haliny i Ferdynanda Siutrów

18.00 +Sebastian Dudek pgb. od Alicji i Jacka Sokolińskich

 

WTOREK - 21.11.2023

7.00 +Edward Zieliński pgb. od Józefa Ścibor

18.00 + Matylda Pierzchała pgb. od męża

 

ŚRODA - 22.11.2023

7.00 +Weronika Włodarska pgb. od córki Elżbiety z mężem

18.00 + Wiesław Suwaj pgb. od żony Marii

 

CZWARTEK - 23.11.2023

7.00 +Zofia Jochymek pgb. od chrześnicy Janiny z rodziną

18.00 + Maria Gaudyn w 1 r. śm. mąż Adam

 

PIATEK - 24.11.2023

7.00 +Stanisław Fryc pgb. od siostry Teresy z rodziną

17.00 BR +Ludwika Jakóbik pgb. od rodziny Chylińskich

18.00 +Stanisława Zielińska pgb. od siostry Wandy z rodziną

 

SOBOTA - 25.11.2023

7.00 +Cecylia Starzycka pgb. od rodziny Kosowskich i Hudzików

18.00 +Maria Łącka w 10 r. śm.

 

NIEDZIELA - 26.11.2023

7.00  za parafian

9.00 +Jan Jakóbik w 2 r. śm.

11.00 +Tadeusz Mądrala w 30 r. śm.

16.00 BR +Jan Kołodziej w 31 r. śm. , żona Anna, córka Józefa

18.00 +Stefania Kurzańska, mąż Józef  z synami Mieczysław i Adam

 

PONIEDZIAŁEK - 27.11.2023

7.00 +Maria Tekielak w 25 r. śm.

18.00 +Tadeusz Jakóbik pgb. od Wojciecha Dudek ze Spytkowic

 

WTOREK - 28.11.2023

7.00 +Albina Skalna pgb. od sąsiadów Teresy i Jana

18.00 +Franciszek Chrząszcz pgb. od Macieja Mazgaja

 

ŚRODA - 29.11.2023

7.00 +Adam Bednarczyk pgb. od Kazimierza Berny z rodziną

18.00 + Olgierd Mazgaj pgb. od Malwiny Topól z rodziną

 

CZWARTEK - 30.11.2023

7.00 +Stanisław Zaczyński pgb. od córki Doroty z rodziną

18.00 +Zenon Górecki pgb. od brata Piotra z rodziną

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...