NIEDZIELA - 1.10.2023

7.00 +Maria Matyasik, mąż Władysław

9.00 +Wiesław Uroda w 3 r. śm.

11.00 +Władysława (f) Matiasik w 8 r. śm.

16.00 BR za parafian

18.00 Antoni Madej, żona Antonina z synami

 

PONIEDZIAŁEK - 2.10.2023

7.00 w int. Lucyny i Bogusława (dziękczynno - błagalna) o zdrowie

18.00 +Sebastian Dudek pgb. od synów

 

WTOREK - 3.10.2023

7.00 +Janina i Adam Adamaszek

18.00 +Edward Zieliński pgb. od Agnieszki i Grzegorza Filipek z dziećmi.

 

ŚRODA - 4.10.2023

7.00 +Stanisława (f) Matyasik

18.00 +Józef Wiecheć, syn Adam, córka Józefa

 

CZWARTEK - 5.10.2023

7.00  +Stanisław Zieliński pgb. od rodziny Zielińskich z Poręby Żegoty

18.00 +Stanisława (f) Matyasik

 

PIĄTEK - 6.10.2023

7.00 +Maria Kuć pgb. od Zofii Madej

17.00 BR +Stanisław Fryc pgb. od rodziny Gaudynów

18.00 +Aleksandra Bębenek w r. śm.

 

SOBOTA - 7.10.2023

7.00 +Cecylia Starzycka pgb. od sąsiadów Pater i Sojka

18.00 +Krzysztof Kałamacki i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA - 8.10.2023

7.00  +Stanisław Gaudyn, Helena i Józef Piekoszewscy

9.00  +Zofia, Franciszek Sroka, syn Leszek

11.00 +Jadwiga Kaszyca w 1 r. śm.

16.00 BR  za parafian

18.00 + w 21 r. ślubu Urszuli i Daniela Kozłowskich (dziękczynno - błagalna)

PONIEDZIAŁEK  - 9.10.2023

7.00 +Tadeusz Jakóbik pgb. od Weroniki Wojtoń z rodz.

18.00 +Teresa Baran

 

WTOREK - 10.10.2023

7.00 +Irena Seremak pgb. od córki z rodziną

18.00 +Albina Skalna pgb. od wnuka Tomka z żoną i prawnukami.

 

ŚRODA - 11.10. 2023

7.00 +Franciszek Chrząszcz pgb. od kuzyna Zbyszka z rodziną.

18.00 +Krystyna Lizończyk w 1 r. śm.

 

CZWARTEK - 12.10.2023

7.00 +Maria i Stanisław Buczek, syn Jan

18.00 +Stefania Jochymek w 26 r. śm. +Henryk mąż.

 

PIATEK - 13.10.2023

7.00 +Olgierd Mazgaj pgb. od Anety i Tomasza Mazgaj

17.00 BR +Adam Bednarczyk pgb. od kolegów i koleżanek z klasy ze Sz.P. w Brodłach

18.00 +Edward Zieliński pgb. od żony

 

SOBOTA - 14.10.2023

7.00 +Stanisław Zaczyński pgb. od syna Stanisława z rodziną

18.00 +Krystyna Fabiś, Franciszek mąż, Wacław syn

 

NIEDZIELA - 15.10.2023

7.00 za parafian

9.00 +Stanisława (f) i Kamila (f) Uroda

11.00 +Stefania (f) Kurzańska w 7 r. śm.

16.00 BR +Stanisław Sośniecki

18.00 +Józef Mądrzyk z rodzicami.

 

PONIEDZIAŁEK - 16.10.2023

7.00 +Weronika Wojtoń pgb. od rodziny Łuszczek z Sieradza

18.00 +Anna Folga

 

WTOREK - 17.10.2023

7.00 +Stanisława (f) Matyasik pgb. od syna Jacka z zoną

18.00 +Zenon Górecki pgb. od Zofii Kurzańskiej z rodziną

 

ŚRODA - 18.10.2023

7.00  ++Sabina Świerad pgb. od córki Niny z rodziną

18.00 +Weronika Jakóbik pgb. od siostry Anieli Kasprzyckiej

 

CZWARTEK - 19.10.2023

7.00 +Sebastian Dudek pgb. od Doroty i Józefa Kaszuba

18.00 +Teresa Budzyńska pgb. od córki Justyny z rodziną

 

PIATEK - 20.10.2023

7.00 w int. s. Ireny w dniu imienin (dziękczynno - błagalna)

17.00 BR +Matylda Pierzchała pgb. od syna z żoną

18.00 +Edwarda Zielinski pgb. od kolegów i koleżanek z Chóru „Sursum Corda”

 

SOBOTA - 21.10.2023

7.00  w int.Ireny w 70 r. urodzin

18.00 +Maria Grzyszka w 38 r. śm. , mąż Jan

 

NIEDZIELA - 22.10.2023

7.00  +Jan i Stanisława Chlebowscy

9.00 +Józef, Władysława (f) Mazgaj +Franciszek, Julia Kadłuczka

11.00 +Jerzy Cisowski w 40 r. śm. od brata z rodziną

16.00 BR +Stanisława i Józef Wilk, syn Adam

18.00 +Maria i Karol Grondalczyk

 

PONIEDZIAŁEK - 23.10.2023

7.00 +Weronika Włodarska pgb. od syna Wiesława

18.00 +Magdalena Legień, Antoni Warchoł, żona Adela

 

WTOREK - 24.10.2023

7.00 +Ludwika Jakóbik pgb. od synowej Bogusławy

18.00 +Barbara Siewiorek pgb. od szwagierki z rodziną

 

ŚRODA - 25.10.2023

7.00 +Małgorzata Fiba w 5 r. śm. i zmarłych z rodzin Fibów i Paw.

18.00 +Małgorzata Fiba w 5 r. śm.

 

CZWARTEK - 26.10.2023

7.00 +Stanisław Fryc pgb. od siostry Balbiny z rodziną

18.00 +Stanisława (f) Młynek w 2 r. śm.

 

PIATEK - 27.10.2023

7.00 +Józefa (f) Fabiś od córki Agaty

17.00 BR +Sabina Świerad pgb. od sąsiadów Łaciaków

18.00 +Jan Uroda w 5 r. śm.

 

SOBOTA - 28.10.2023

7.00 +Stanisława (f) Zielińska od rodziny Noworytów

18.00 +Zofia i Franciszek Kopieć

 

NIEDZIELA - 29.10.2023

7.00 +Edward Zieliński pgb. od syna Adama z rodziną

9.00 +Jadwiga Biel, Tadeusz Płonka z rodzicami

11.00 +Marian, Stanisława (f) i Ludwika (f) Siewiorek z ich rodzice.

16.00 BR za parafian

18.00 +Marek Banduła w 4 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK - 30.10.2023

7.00 +Maria Kuć pgb. od siostry Józefy Wolarek z Podłęża

18.00 +Cecylia Starzycka pgb. od synowej z rodziną

 

WTOREK - 31.10.2023

7.00 +Tadeusz Jakóbik pgb. od rodziny Marusińskich

18.00 +Irena Seremak pgb. od brata Ludwika z rodziną

 

ŚRODA - 1.11.2023 - Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00 +Jan i Stanisława Buzdygan, Adam Kołodziej, Barbara Kopieć

9.00 +Mieczysław zając z rodzicami: Maria i Stanisław, +Zofia i Stanisław Łatak z synami Krzysztof, Stanisław i Mieczysław

11.00 +Władysława (f) Smarzyńska w 7 r. śm. z rodzicami.

14.00 w kaplicy na Cmentarzu: ++za zmarłych parafian

 

CZWARTEK - 2.11.2023 Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.

7.00 +Albina Skalna pgb. od brata Stanisława z rodziną

9.00 w Kaplicy na Cmentarzu: Msza wspólna za zmarłych

18.00 +Karol Jochymek, córka Józefa, syn Mieczysław

 

PIATEK - 3.11..2023

7.00 +Franciszk Chrząszcz pgb. od kuzynki Marii Jarczyk z rodziną

9.00 w Kaplicy na Cmentarzu: Msza wspólna za zmarłych

17.00 BR +Adam Bednarczyk pgb. od sąsiadów Jarosława i Agaty Martnów

18.00 +Barbara Siewiorek pgb. od rodziny Ślusarczyków

 

SOBOTA - 4.11.2023

7.00 +Weronika Jakóbik pgb. od syna Krzysztofa z córką Kornelią

9.00 w Kaplicy na Cmentarzu: Msza wspólna za zmarłych

18.00 +Krystyna Fabiś, Franciszek mąż, Wacław syn.

 

NIEDZIELA - 5.11.2023

7.00 za parafian

9.00 +Zofia i Jan Wiecheć

11.00 +Edward Zieliński pgb. od syna Aleksandra z rodziną

16.00 BR +Tadeusz Fryc w 24 r. śm.

18.00 +Irena Palica w 5 r. śm.

 

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...