NIEDZIELA - 4.06.2023 - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.00  Józefa (f) Górecka

9.00 +Władysława i Józef Chodaccy

11.00 +Zbigniew Uroda pgb. od szwagra Marka z rodziną.

16.00 BR +Stanisław Łatak

 

18.00

  1. w 38 r. Święceń Kapłańskich - ks. prob. Krzysztofa Chromego
  2. w 10 r. Święceń Kapłańskich ks. wik. Jana Góreckiego - int. od Róży MB Fatimskiej.

 

PONIEDZIAŁEK - 5.06.2023

7.00 +Andrzej Zieliński pgb. od Agnieszki i Daniela

18.00 +Władysława Bieniek pgb. od Anny i Jacka Krok

 

WTOREK - 6.06.2023

7.00 +Zofia Jochymek pgb. od córki Marii z mężem

18.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od wnuka Łukasza z rodziną

 

ŚRODA - 7.06.2023

7.00 +Janina Rusnak pgb. od sąsiadów Pawłowskich

18.00 +Jan Szwajdych pgb. od wnuka Łukasza z rodziną

 

 

CZWARTEK - 8.06.2023

UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA - Boże Ciało.

7.00 +Jan Warchoł w r. śm.

9.00 + Krystyna Lizończyk pgb. od Zofii i Andrzeja Gaudyn

 

10.30 Msza święta przy Szkole w Brodłach, a po niej procesja eucharystyczna.

  1. - za parafian
  2. +Wanda Górecka w 1 r. śm.

 

18.00 +Maria i Mieczysław Zelech, Jan Hajduk

 

 

PIĄTEK - 9.06.2023

7.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od rodz. Przymięso

17.00 BR +Stanisław Łatak

18.00 +Edward Pierzchała, rodzice Jan i Maria

 

SOBOTA - 10.06.2023

7.00 +Helena Kikla  pgb. od Doroty Wojtoń

18.00 +Adam Gaudyn, żona Maria

 

 

NIEDZIELA - 11.06.2023

7.00  +Anna, Jan Jakóbik, Helena córka

9.00  +Józefa (f) i Władysław Kuciel

11.00. w intencji rodzin i  dzieci przyjmujących chrzest.

16.00 BR za parafian

18.00 +Nina Wdówka

 

PONIEDZIAŁEK  - 12.06.2023

7.00 - w intencji Bogu wiadomej.

18.00 +Bogusław Gaudyn w 5 r. śm.

 

WTOREK - 13.06.2023

7.00 - w intencji Bogu wiadomej.

18.00 +Albina i Stanisław Skalny

 

ŚRODA - 14.06.2023

7.00 +Andrzej Zieliński pgb. od Rafała Kobyłeckiego z rodz.

18.00 +Janina Rusnak pgb. od sąsiadów Domagałów

 

CZWARTEK - 15.06.2023

7.00 w int. s. Joeli w dniu imienin (dziękczynno - błagalna)

18.00 +Zofia Jochymek pgb. od siostrzenicy Zofii z rodziną

 

PIATEK - 16.06.2023

7.00 +Maria Gaudyn od wnuka z rodziną

17.00 BR +Stanisław Łatak

18.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od Renaty i Emila Chodackich z rodz.

 

SOBOTA - 17.06.2023

7.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od chrześniaka Marka Wierzbic z żoną.

18.00 +Stanisława (f), Władysław Dudek.

 

NIEDZIELA - 18.06.2023

7.00 +Emilia i Andrzej Michalak

9.00 +Józefa i Jan Młynek

11.00 +Genowefa i Stanisław Góreccy

16.00 BR - za parafian

18.00 +Wiesław Uroda

 

PONIEDZIAŁEK - 19.06.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od Stefana i Rysi z rodziną.

18.00 +Józefa (f) Pająk

 

WTOREK - 20.06.2023

7.00 +Andrzej Szpila

18.00 +Janina Rusnak pgb. od Marii Kozłowskiej i syna Michała.

 

ŚRODA - 21.06.2023

7.00  +Józefa (f) Pająk

18.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od Agnieszki i Mateusza Ehlert z dziećmi z Żarek

 

CZWARTEK - 22.06.2023

7.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od Doroty i Jan Pulit

18.00 +Jan Uroda, Stanisław ojciec.

 

PIATEK - 23.06.2023

7.00 +Ryszard Gruszka i Stefania Gruszka

17.00 BR + Jan Odrzywolski, Władysław Martyna, żona Władysława

18.00 +Adam Chodacki z rodzicami

 

SOBOTA - 24.06.2023

7.00 - w intencji Ks. Jana w dniu imienin od sióstr Pasjonistek

18.00 +Władysław Górecki, Apolonia żona i zmarli synowie.

 

 

NIEDZIELA - 25.06.2023

7.00  +Jan Szwajdych, żona Zofia

9.00 +Piotr Jarczyk, Henryk Kosowski, Władysława (f)Bolek, syn Robert

11.00

  1. +Stanisława (f) Jan Seremak
  2. w int. ks. Jana imieninowa od Róży MB Fatimskiej

 

16.00 BR +Józef i Stanisława Wilk, syn Adam

18.00 - za parafian

PONIEDZIAŁEK - 26.06.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od współpracowników córki Katarzyny z firmy TUHR

18.00 +Stanisław Kaszuba w 16 r. śm.

 

WTOREK - 27.06.2023

7.00 +Józefa (f) Pająk

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od wnuczki Moniki z rodziną.

 

 

ŚRODA - 28.06.2023

7.00 +Józefa (f) Pająk

18.00 +Edward Baran w 3 r. śm.  z rodzicami.

 

CZWARTEK - 29.06.2023

7.00 +Józefa (f) Pająk

18.00 ++ za zmarłych z rodziny Kałamackich, +ks. Piotr Kałamacki

 

PIATEK - 30.06.2023

7.00 +Józefa (f) Pająk

17.00 BR +Józefa (f) Pająk

18.00 +Stefania i Katarzyna Kałamackie


Lipiec 2023

 

SOBOTA - 1.07.2023

18.00 +Maciej Szymula w 18 r. śm.

 

 

NIEDZIELA - 2.07.2023

7.00 +Marcin Baran w 26 r. śm. a rodzicami Piotr i Zuzanna

9.00 +Zofia Łatak w 6 r. śm. , mąż Stanisław

11.00 +Władysław Matyasik, żona Maria, Władysław Maciejczyk

16.00 BR za parafian

18.00 +Stanisława (f) Łaciak w 7 r. śm.

 

 

PONIEDZIAŁEK - 3.07.2023

18.00 o zdrowie i Boże błog. dla rodziny Sobolewskich

 

WTOREK - 4.07.2023

7.00 +Maria Tekielak w 45 r. śm.

 

ŚRODA - 5.07.2023

18.00 +Anna Łaciak w 9 r. śm. , mąż Jan

 

CZWARTEK -6.07.2023

7.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od rodz. Kawala i Czak.

 

PIATEK - 7.07.2023

17.00 BR  +Józefa (f) Pająk

18.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od Pauliny i Tadeusza Gawąd

 

SOBOTA - 8.07.2023

18.00 +Stanisław Kubiela, Anna żona

 

 

NIEDZIELA - 9.07.2023

7.00  +Stanisław Augustynek

9.00 +Stanisław Uroda

11.00 +Zofia Kubiela

16.00 BR - za parafian

18.00  +Wanda, Mikołaj Uroda

           

 

PONIEDZIAŁEK - 10.07.2023

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od Danuty i Kazimierza Turaczyk z dziećmi.

 

WTOREK - 11.07.2023

7.00 +Józefa (f)  Pająk

 

ŚRODA - 12.07.2023

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od rodz. Graboś.

 

CZWARTEK -13. 07.2023

7.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od sąsiadów Burzyńskich

 

PIATEK - 14.07.2023

17.00 BR  +Henryk Starzycki

18.00 +Mieczysław Jochymek w 3 r. śm.

 

SOBOTA - 15.07.2023

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od kuzyna Jerzego Mazgaja z rodz. i Ireny Węgrzyn

 

 

NIEDZIELA - 16.07.2023

7.00  +Jan i Józefa Jurczak

9.00 +Antoni Kurzański w 12 r. śm.

11.00 +Jadwiga Biel w 2 r. sm.

16.00 BR +Magdalena i Stanisław Gaudyn

18.00  - za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 17.07.2023

18.00 +Stanisław i Stanisława Furgoł.

 

WTOREK - 18.07.2023

7.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od Rozalii Fabiś

 

ŚRODA - 19.07.2023

18.00 +Władysława Kadłuczka pdb. od Stefana Mazgaja i Zofii Jochymek

 

CZWARTEK - 20. 07.2023

7.00 +Henryk Kuglin

 

PIATEK - 21.07.2023

17.00 BR  +Józefa (f) Pająk

18.00 +Henryk Gliwa w 6 r. śm.

 

SOBOTA - 22.07.2023

18.00 +Barbara, Szymon Łaciak i zmarli z rodziny.

 

NIEDZIELA - 23.07.2023

7.00  Janina i Franciszek Starzycki

9.00 +Stanisław  Łatak w 3 r. śm. żona Zofia

11.00

  1. +W int ks. Krzysztofa - imieninowa od Róży MB Fatimskiej
  2. za parafian

 

16.00 BR +Henryk Starzycki

18.00  +Stanisława i Stanisław Dębscy

 

PONIEDZIAŁEK -2 4.07.2023

18.00 +Henryk Kuglin

 

WTOREK - 25.07.2023

7.00 - w int. ks. Krzysztofa w dniu imienin - od sióstr Pasjonistek.

ŚRODA - 26.07.2023

18.00 +Anna Folga

 

CZWARTEK - 27.07.2023

7.00 +Józef Łaciak

 

PIATEK - 28.07.2023

17.00 BR  +Józefa (f) Pająk

18.00 +Józef Jochymek w 1 r. śm.

 

SOBOTA - 29.07.2023

18.00 +Krzysztof Chrapisiński w 4 r. sm.

 

 

NIEDZIELA - 30.07.2023

7.00  +Krystyna Fabiś, Franciszek mąż, syn Wacław.

9.00 +Tadeusz Włoch w 7 r. śm.

11.00 +Jan Warchoł

16.00 BR - za parafian

18.00 +Henryk Szalonek

 

 

PONIEDZIAŁEK - 31.07.2023

18.00 +Józef Bębenek w 50 r. śm. żona Janina

 


Sierpień 2023

 

WTOREK - 1.08.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od siostry Stanisławy z synami

 

ŚRODA - 2.08.2023

18.00 +Ludwika (f) Jakóbik pgb. od wnuka Wiesława  z żoną i dziećmi

 

CZWARTEK - 3.08.2023

7.00 +Józefa (f)Pająk

 

PIATEK - 4.08.2023

17.00 BR  +Ludwika (f) Jakóbik pgb. od córki Genowefy z mężem

18.00 +Antoni Hapek od żony i syna

 

SOBOTA - 5.08.2023

18.00 +Maria i Stanisław Wilk

 

NIEDZIELA - 6.08.2023

7.00  +Józef Kaszuba w 21 r. śm. Rozalia Chechelska

9.00 +Katarzyna i Stanisław Jakóbikowie

11.00 +Maria Cisowska w 1 r. śm od syna z rodziną

16.00 BR +Ludwika (f) Jakóbik pgb. od wnuka Arkadiusza

18.00 - za parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK - 7.08.2023

18.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od sąsiadów Anny i Andrzeja Suchan

 

WTOREK - 8.08.2023

7.00 +Stanisław Fryc pgb. od kuzynki Jadwigi

 

ŚRODA - 9.08.2023

18.00 +Maria i Stanisław Buczek, syn Jan

 

CZWARTEK - 10.08.2023

7.00 +Stanisława Zielińska pgb. od syna Grzegorza z rodziną

 

PIATEK - 11.08.2023

17.00 BR  +Maria Kuć pgb. od syna Jana z rodz.

18.00 +Cecylia Starzycka pgb. od syna Zygmunta z rodziną

 

SOBOTA - 12.08.2023

18.00 +Albina i Andrzej Grzyska

 

 

NIEDZIELA - 13.08.2023

7.00  za parafian

9.00 - w int. Wiktorii w 8 r. urodzin (dziękczynno - błagalna)

11.00 +Michał Paw w 8 r. śm.

16.00 BR +Michał Sośniecki

18.00 +Jerzy Duda w 5 r. śm. Anna Duda

 

 

PONIEDZIAŁEK - 14.08.2023

18.00 +Tadeusz Jakóbik pgb. od Janiny, Stanisława i Andrzeja Uroda

 

 

 

WTOREK - 15.08.2023 - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

7.00  +Stefania i Józef Kurzańscy

9.00 +Jan Folga, Maria żona, Anna Folga, Maria Folga

11.00 - za parafian - dziękczynna za plony ziemi

16.00 BR +w 53 rocznicę Ślubu Urszuli i Michała

18.00 +Maria i Mieczysław Zelech z rodzicami

 

ŚRODA - 16.08.2023

18.00 - w 55 r. ślubu Józefy i Stanisława (dziękczynno - błagalna)

 

CZWARTEK -17.08.2023

7.00 +Irena Seremak pgb. od syna Krzysztofa z żoną

 

PIATEK - 18.08.2023

17.00 BR  +Tadeusz Jakóbik pgb. od żony z synem

18.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od Marioli i Krzysztofa Kałamackich

 

SOBOTA - 19.08.2023

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od córki Bożeny

 

 

NIEDZIELA - 20.08.2023

7.00  +Aniela i Stanisław Głogowscy, Edward i Sabina Ryś z synami

9.00 - za parafian

11.00 +Zdzisław Włoch w 2 r. śm.

16.00 BR +Stanisław Kowalik, żona Stanisława, wnuk Grzegorz

18.00 +Stanisława i Stanisław Dębscy

 

 

PONIEDZIAŁEK - 21.08.2023

18.00 +Albina Skalna pgb. od córki Marty z mężem i synem Łukaszem

 

WTOREK - 22.08.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od zakładu pogrzebowego

 

ŚRODA - 23.08.2023

18.00 +Stanisława (f) Chlebowska

 

CZWARTEK - 24.08.2023

7.00 +Józefa (f) Pająk

 

PIATEK - 25.08.2023

17.00 BR  +Maria Kuć pgb. od wnuka Mateusza z żoną

18.00 +Franciszek Chrząszcz pgb. od syna Artura z żoną i dziećmi

 

SOBOTA - 26.08.2023

18.00 +Bronisław Zieliński pgb. od córki z dziećmi i syna

 

NIEDZIELA - 27.08.2023

7.00  w 20 r. ślubu Beaty i Grzegorza (dziękczynno - błagalna)

9.00 +Kazimierz Jeleń w 2 r. śm.

11.00 +Ludwik Gaudyn

16.00 BR +Ludwika Jakóbik pgb. od wnuka Kamila z żoną Klaudią

18.00 - za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 28.08.2023

18.00 +Wacław Fabiś w 4 r. śm.

 

WTOREK - 29.08.2023

7.00 +Adam Bednarczyk pgb. od żony Danuty

 

ŚRODA - 30.08.2023

18.00 +Franciszek Chrząszcz pgb. od sąsiadów Pierzynków

 

CZWARTEK - 31.08.2023

7.00 +Janina Kuć  w 1 r. śm.

 

PIATEK - 1.09.2023

7.00 +Bronisław Zieliński pgb. od szwagrów Józefa i Mieczysława z rodzinami

17.00 BR  +Tadeusz Jakóbik pgb. od siostry z synem

18.00 +Stefania (f) i Katarzyna Kałamackie

 

SOBOTA - 2.09.2023

7.00 +Stanisława (f) Zielińska pgb. od wnuka Kamila

18.00 +Antonina i Franciszek Wierzbic, syn Stanisław

 

NIEDZIELA - 3.09.2023

7.00  - o zdrowie i Boże błog. dla Jana i życie wieczne dla +Janiny

9.00 +Rozalia, Stefan Świątkowscy

11.00 +Stanisław Sibik w 3 r. śm.

16.00 BR - za parafian

18.00 +Stanisława (f) Starzycka, mąż Władysław, syn Stanisław

Aktualności

16 Niedziela Zwykła - 21 lipca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Dziś niedzielę 21 lipca 2024 przezywamy w naszej parafii...


Zobacz więcej...

15 Niedziela Zwykła - 14 lipca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Dziś druga niedziela lipca składka inwestycyjna do skarbony i...


Zobacz więcej...