NIEDZIELA - 30.04.2023

7.00  za parafian

9.00 +Kazimierz Brzezoń w 1 r. śm.

11.00 +Zbigniew Uroda pgb. od brata Grzegorza z córkami

16.00 BR +Stanisława i Józef Wilk, syn Adam.

18.00  w 45 r. ślubu Marii i Adama (dziękczynno - błagalna)

 

PONIEDZIAŁEK - 1.05.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od sąsiadki Kazimiery z mężem.

18.00 +Wiktoria Zelech pgb. od siostrzenicy Katarzyny z rodziną.

 

WTOREK - 2.05.2023

7.00 +Andrzej Zieliński pgb. od kolegów z pracy Alwenta-Serwis

18.00 +Józefa Fabiś pgb. od sąsiadów Góreckich.

 

ŚRODA - 3.05.2023 UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI

7.00 +Zofia Skolimowska

9.00 +ks. Piotr Kałamacki i zmarli rodzice.

11.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Strażaków OSP Brodła, a dla zmarłych o dar życia wiecznego

16.00 BR za parafian

18.00 Stanisława (f) i Bronisław Jochymek, Roman Didenko i Mariusz Kochański.

 

CZWARTEK - 4.05.2023

7.00 +Dorota Oraczka pgb. od rodziny Wacławików

18.00 +Kazimierz, Józef i Aniela Jochymek.

 

PIĄTEK - 5.05.2023

7.00 +Andrzej Fryc pgb.

17.00 BR +Stanisław Kowalik, Stanisława żona, Stanisław Mucharski, Stanisław Siewiorek.

18.00 +Zofia Jochymek pgb. od zięcia Józefa z Alwerni

 

SOBOTA - 6.04.2023

7.00 +Maria Gaudyn pgb. od Asi, Mirka i Kornelii.

18.00 W int członkiń Róży MB Fatimskiej

NIEDZIELA - 7.05.2023

7.00  +Stanisław Gaudyn, Helena i Józef Piekoszewscy.

9.00  +Stanisława (f) i Stanislaw Zając, Zofia i Antoni Lurka

11.00. +Stanisław Jochymek, Janina żona, Karolina siostra.

16.00 BR +Stanisława (f) Noworyta w 3 r. śm. , Józef mąż.

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK  - 8.05.2023

7.00 +Helena Kikla pgb. od rodziny Muchów z Kwaczały

18.00 +Jan i Stanislawa Buzdygan, Adam Kołodziej, Barbara Kopieć.

 

WTOREK - 9.05.2023

7.00 +Jan Szwajdych pgb. od Sołtysa i Rady Sołeckiej z Mirowa.

18.00 +Janina Rusnak pgb. od koleżanek i kolegów z Poręby Żegoty

 

ŚRODA - 10.05.2023

7.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od bratowej Wiesławy z rodziną.

18.00 +Stanisław Hapek w 1 r. śm.

 

CZWARTEK - 11.05.2023

7.00 ++za zmarłych parafian

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od wnuczki Ewy, prawnuczki Laury i wnuków Macieja i Wojciecha

 

PIATEK - 12.05.2023

7.00 + Władysława Kadłuczka pgb. od synowe Marii

17.00 BR +Tadeusz, Zofia Zając, syn Stanisław.

18.00 +Aleksandra i Józef Jakóbik

 

SOBOTA - 13.05.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od Grzegorza Lizończyk z rodziną.

18.00 +Ludwik Zięba, Stanisław syn.

 

NIEDZIELA - 14.05.2023 - PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

7.00 +Zofia, Franciszek Chrząszcz, Zofia, Józef Wiecheć, Zofia Romańska.

9.00 +Stanisława Noworyta w 3 r. śm. mąż Józef.

11.00 +W intencji Dzieci, Rodziców, Chrzestnych i rodzin dzieci przysteujących do Pierwszej Komunii Świętej.

16.00 BR +Stanisław Łatak

18.00 +Zofia Hacieja

 

PONIEDZIAŁEK - 15.05.2023

7.00 +Wiktoria Zelech pgb. od chrześniaka Emila Chodackiego z rodziną.

18.00 +Andrzej Szpila w 6 r. śm.

 

WTOREK - 16.05.2023

7.00 +Józefa Fabiś pgb. od rodziny Góreckich.

18.00 +Andrzej Zieliński pgb. od rodziny Fabin.

 

ŚRODA - 17.05.2023

7.00 +Dorota Oraczka pgb. od brata Henryka i Danuty z Rybnej.

18.00 +Jan Włodarski w 7 r. śm. +Edward Włodarski w 41 r. śm.

 

CZWARTEK - 18.05.2023

7.00 +Zofia Jochymek pgb. od bratanicy Haliny z dziećmi.

18.00 w 18 r. urodzin Małgorzaty (dziękczynno - błagalna)

 

PIATEK - 19.05.2023

7.00 +Maria Gaudyn pgb. od syna Stanisława z rodziną.

17.00 BR  +Władysława Bieniek pgb. od sąsiadów Ewy i Kuby Węgrzyn.

18.00 w intencji Magdaleny i Łukasza w 5 r. ślubu. (dziękczynno - błagalna)

 

SOBOTA - 20.05.2023

7.00 +Jan Szwajdych pgb. od wnuczki Jadwigi z rodziną

18.00 +Julia i Antoni Wróbel.

 

NIEDZIELA - 21.04.2023 - ROCZNICA KOMUNII ŚWIĘTEJ

7.00  +Czesław Wiecheć

9.00 +Danuta, Józef Karus, Syn Krzysztof.

11.00 w int. Dzieci, Rodziców, Chrzestnych i rodzin dzieci z rocznicy Komunii świętej.

16.00 BR +Władysława i Stefan Celej, syna Władysław.

18.00 +Wanda Matiasik w 5 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK - 22.05.2023

7.00 +Janina Rusnak pgb. od Małgorzaty i Zygmunta Tekielak

18.00 w 1 r. urodzin Kamili (dziękczynno - błagalna)

 

WTOREK - 23.05.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od Jana Lizończyka z rodziną

18.00 +Jadwiga Doległo w 4 r. śm. Stanisława (f) Kramarczyk

 

ŚRODA - 24.05.2023

7.00 +Wiktoria Zelech pgb. od Zofii i Andrzeja Gaudyn

18.00 +Stanisław Wierzbic w 1 r. śm.

 

CZWARTEK - 25.05.2023

7.00 +Natalia Krawczuk

18.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od sąsiadów Pałka

 

PIATEK - 26.05.2023

7.00 +Andrzej Zielinski pgb. od chrzestniaka Grzegorza

17.00 BR +Stanisław Łatak

18.00 +Helena Kikla pgb. od koleżanki Marii z rodziną.

 

SOBOTA - 27.05.2023

7.00 +Władysław Jakóbik, Jadwiga żona, Władysław syn.

18.00 +Zuzanna Baran w 7 r. śm. Piotr mąż, Marcin syn.

 

NIEDZIELA - 28.05.2023 - NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.00 +Marek Madej w 30 r. śm.

9.00 +Jozef Kołodziej w 25 r. śm.  z rodzicami.

11.00 +Jan i Maria Sibik.

16.00 BR za parafian

18.00  Maria i Aleksander Polit, Janina Paluch, Mieczysław Jochymek

 

PONIEDZIAŁEK - 29.05.2023

7.00 +Dorota Oraczka pgb. od kuzynki Ani z rodziną z Regulic.

18.00 +Maria Folga.

 

WTOREK - 30.05.2023

7.00 +Zofia Jochymek pgb. od chrześniaka Jana z najbliższymi.

18.00 +Jan Szwajdych pgb. od chrześniaka Stanisława z rodziną.

 

ŚRODA - 31.05.2023

7.00 +Krystyna Lizonczyk pgb. od Alicji i Andrzeja Kulisa

18.00 +Janina Rusnak pgb. od chrześniaka Bogusława.

 

CZWARTEK -1.06.2023

7.00 +Wiktoria Zelech pgb. od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną.

18.00 +Andrzej Zieliński pgb. od kolegi Marka

 

PIATEK - 2.06.2023

7.00 +Zofia Jochymek pgb. od chrzestniaka z rodziną

17.00 BR  +Krzysztof Kowalik, Alina Chlipała

18.00 +Jan Szwajdych pgb. od wnuczki Małgorzaty z rodziną.

 

SOBOTA - 3.06.2023

7.00 +Janina Rusnak pgb. od rodziny Pietrynków i Gajdów.

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od rodziny Job z Zarzecza.

 

NIEDZIELA - 4.06.2023 - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.00  Józefa (f) Górecka

9.00 +Władysława i Józef Chodaccy

11.00 +Zbigniew Uroda pgb. od szwagra Marka z rodziną.

16.00 BR +Stanisław Łatak

18.00

  1. w 38 r. Święceń Kapłańskich - ks. prob. Krzysztofa Chromego
  2. w 10 r. Święcen Kapłańskich ks. wik. Jana Góreckiego - int. od Róży MB Fatimskiej.

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...