NIEDZIELA - 2.04.2023

7.00 +Maria i Władysław Jochymek

9.00 +Kazimierz Pałka

11.00 +Józefa (f) Grela w 10 r. śm.

16.00 BR +Weronika i Maria Gaudyn

18.00  za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 3.04.2023

7.00 o zdrowie dla pewnej osoby

18.00 +Janina Rusnak pgb. od Kazimiery i Jerzego Kulczyków

 

WTOREK - 4.04.2023

7.00 +Agnieszka, Walenty Odrzywolski, Stanisław Gruszka

18.00 +Barbara Pierzchała pgb. od córki Wandy i wnuków z Libiąża

 

ŚRODA - 5.04.2023

7.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od siostrzeńca Stanisława z rodziną

18.00 +Jacek Fabiś w 2 r. śm.

 

WIELKI CZWARTEK - 6.04.2023

18.00

  1. +Mariusz Kochański w 3 r. śm.
  2. +Wiktoria Zelech pgb. od siostrzenicy Agnieszki z rodziną

 

WIELKI PIĄTEK - 7.04.2023

18.00  Liturgia Wielkiego Piątku

 

WIELKA SOBOTA - 8.04.2023

20.00  Liturgia Wielkiej Soboty i Rezurekcja

  1. +Wacław Szpila w 6 r. śm.
  2. +Stefania i Henryk Jochymek, Stanisława i Antoni Berniak.

 

WIELKANOC - 9.04.2023

7.00  za parafian

9.00 +Zofia, Jan, córka Janina Suwaj

11.00 +Jan Folga, Maria Żona, Anna Folga, Maria Folga.

16.00 BR +Janina Sośniecka

18.00 +Władysław, Władysława Klewek, Stanisław Wierzbic.

 

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY  - 10.04.2023

7.00 +Franciszek Fabiś, Wacław syn.

9.00 +Władysław Zelech, żona Anna z rodzicami.

11.00  +Mieczysław Zając z rodzicami: Maria i Stanisław. +Zofia, Stanisław Łatak z synami: Krzysztof, Stanisław, Mieczysław.

16.00 BR w 60 r. ślubu Ireny i Józefa (dziękczynno - błagalna)

18.00 +Jan, Stanisława Buzdygan, Adam Kołodziej, Barbara Kopieć.

 

WTOREK - 11.04.2023

7.00 nie ma Mszy świętej

18.00 +Władysława Klewek w 10 r. śm. mąż Władysław

 

ŚRODA - 12.04.2023

7.00 o zdrowie dla Kazimierza

18.00 +Władysław Goraj, Robert syn.

 

CZWARTEK - 13.04.2023

7.00 +Andrzej Fryc pogrzebowa

18.00 +Barbara Pierzchała pgb. od rodziny Majchrowskich.

 

PIATEK - 14.04.2023

7.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od Grażyny Dąbek z rodziną.

17.00 BR +Stanisław Łatak

18.00 w 50 r. ślubu Ireny i Józefa (dziękczynno - błagalna)

 

SOBOTA - 15.04.2023

7.00 +Helena Kikla pgb. od rodziny Grzyska

18.00 +Józef Zięba  w 9 r. śm.

 

NIEDZIELA - 16.04.2023

7.00 +Janina, Kazimierz Kołacz, +Maria, Tadeusz Buczek

9.00 +Andrzej Irzyk, Wiktoria żona, syn Józef

11.00  +Aleksander Kadłuczka, żona Władysława.

16.00 BR za parafian

18.00 +Czesław Madej, Katarzyna córka.

 

PONIEDZIAŁEK - 17.04.2023

7.00 o łaskę nawrócenia

18.00 +Robert Goraj

 

 

WTOREK - 18.04.2023

7.00 +Andrzej Fryc pogrzebowa

18.00 o łaskę nawrócenia

 

ŚRODA - 19.04.2023

7.00 +Tadeusz Jakóbik

18.00 +Bronisław Kubiela, Maria żona.

 

CZWARTEK - 20.04.2023

7.00 +Wacław Szpila w 6 r. śm.

18.00 +Józef Drewiński

 

PIATEK - 21.04.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od kuzyna Wacława z żoną

17.00 BR  +Wojciech Pierzchała

18.00 +Władysław Badacz, żona Helena

 

SOBOTA - 22.04.2023

7.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od bratowej Sabiny z synem

18.00 +Maria i Karol Grondalczyk

 

NIEDZIELA - 23.04.2023

7.00  za parafian

9.00 +Mieczysław Zając w 7 r. śm. ks. Stefan Zając w 2 r. śm.

11.00 +Andrzej Grabka, ojciec Jan, Genowefa Szczur

16.00 BR +Józefa i Ludwik Sośnieccy i zmarłe dzieci

18.00 +Wiktoria Zelech pgb. od syna Bogdana i żony Barbary z wnukiem Leszkiem

 

PONIEDZIAŁEK - 24.04.2023

7.00 +Józefa Fabiś pgb. od rodziny Bafia

18.00 +Andrzej Zieliński pgb. od chrześniaczki Agnieszki z rodziną.

 

WTOREK - 25.04.2023

7.00 +Dorota Oraczka pgb. od kuzyna Jacka z żoną

18.00 +Helena Kikla pgb. od rodziny Przymięso

 

ŚRODA - 26.04.2023

7.00 +Zofia Jochymek pgb. od Stanisławy Jochymek i Grażyny Dąbek.

18.00  +Maria Gaudyn pgb. od sąsiadki Doroty.

 

CZWARTEK -27.04.2023

7.00 +Jan Szwajdych pgb. od córki Stanisławy z rodziną

18.00 +Janina Rusnak pgb. od rodziny Buzdyganów.

 

PIATEK - 28.04.2023

7.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od rodziny Seremak

17.00 BR  +Władysława Bieniek pgb. od sąsiadów Piekiełko

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od Alicji Gaudyn.

 

SOBOTA - 29.04.2023

7.00 +Władysława i Stefan Rożnawscy

18.00 +Józef Fabiś w 35 r. śm.

 

NIEDZIELA - 30.04.2023

7.00  za parafian

9.00 +Kazimierz Brzezoń w 1 r. śm.

11.00 +Zbigniew Uroda pgb. od brata Grzegorza z córkami

16.00 BR +Stanisława i Józef Wilk, syn Adam.

18.00  w 45 r. ślubu Marii i Adama (dziękczynno - błagalna)

Aktualności

16 Niedziela Zwykła - 21 lipca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Dziś niedzielę 21 lipca 2024 przezywamy w naszej parafii...


Zobacz więcej...

15 Niedziela Zwykła - 14 lipca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Dziś druga niedziela lipca składka inwestycyjna do skarbony i...


Zobacz więcej...