NIEDZIELA - 5.03.2023

7.00 +Julian Łaciak w 37 r. śm.

9.00 +Józef Sroka w 12 r. śm., Stanisław ojciec w 38 r. śm.

11.00 +Anna Franciszek Zaczyńscy, syn Marek.

16.00 BR za parafian

18.00 +Kazimierz Gier, Józefa (f) i Franciszek Sibik

 

PONIEDZIAŁEK - 6.03.2023

7.00 +Helena Kikla pgb. od syna Jana z żoną, wnukami i prawnukami.

18.00 +Janusz Bednarczyk

 

WTOREK - 7.03.2023

7.00 +Maria Cisowska pgb. od rodziny Śliz.

18.00 +Barbara Pierzchała pgb. od syna Krzysztofa z rodziną

 

ŚRODA - 8.03.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od syna Michała z rodziną.

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od wnuczki Barbary z rodziną.

 

CZWARTEK - 9.03.2023

7.00 +Waleria i Kazimierz Skowronek, Maria i Franciszek Radosz i zmarłe dzieci.

18.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od wnuczki Marleny z mężem i prawnuczką.

 

PIATEK - 10.03.2023

7.00 +Wiktoria Zelech pgb. od Stanisławy Kołodziej.

17.00 BR +Stanisław Łatak

18.00 +Zbigniew Kurzański w 1 r. śm.

 

SOBOTA - 11.03.2023

7.00 + Józefa Fabiś pgb. od rodziny Pasierbek.

18.00 + Zbigniew Uroda pgb. od chrześnicy Natalii z Przemkiem.

 

NIEDZIELA - 12.03.2023

7.00 ++Józef Zieliński w 44 r. śm.

9.00 +Leokadia i Władysław Kaczanowicz

11.00 +Józef Cisowski, Maria żona, Jerzy syn - imieninowa

16.00 BR +Stanisław Jakóbik, Ludwika żona, Ryszard syn.

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 13.03.2023

7.00 +Krystyna Dudka

18.00 +Andrzej Zieliński pgb. od rodziny Zielińskich.

 

WTOREK - 14.03.2023

7.00 +Dorota Oraczka pgb. od chrześnicy Sylwii z rodziną.

18.00 +Zofia Jochymek pgb. od wnuczki Anny  z rodziną.

 

ŚRODA - 15.03.2023

7.00 +Maria Zielińska pgb. od córki Celiny

18.00 +Maria Gaudyn pgb. od rodziny Chrąszcz i Dzierwa.

 

CZWARTEK - 16.03.2023

7.00 +Jan Szwajdych pgb. od Józefy Liszka z Chrzanowa.

18.00 +Krystyna Fabiś pgb. od Rafała, Krzysztofa, Agnieszki, Dawida.

 

PIATEK - 17.03.2023

7.00 +Józef Tekielak w 2 r. śm.

17.00 BR +Dorota Oraczka pgb. od Pierwszej Róży MB Niep. Poczęcia z Brodeł.

18.00 +Janina Rusnak pgb. od siostry Stanisławy.

 

SOBOTA - 18.03.2023 - początek Rekolekcji

7.00 +Andrzej Fryc pgb. od Kuzyna Krzysztofa Jarczyk

16.30 +Wanda Górecka pgb. od sąsiadów Jakóbik z rodziną Zelech.

18.00 +Krystyna Fabiś, Franciszek mąż, Wacław syn.

 

NIEDZIELA - 19.03.2023

7.00 +Józef Łaciak

9.00 +Józef Kurzański w 1 r. śm. Stefania żona, Adam syn.

11.00  za parafian

16.00 BR +Józef i Stanisława Wilk, Adam syn z rodzicami.

18.00 +Józefa Górecka

 

PONIEDZIAŁEK - 20.03.2023

8.00 + Wanda Górecka pgb. od Barbary i Marka Łazarz

16.30 + Andrzej Fryc pogrzebowa

18.00 + Helena Kikla pgb. od chrześnicy Małgorzaty z rodziną.

 

WTOREK - 21.03.2023 - zakończenie Rekolekcji

8.00 + Maria Cisowska pgb. od sąsiadów Stanisławy Płonka, Ireny i Władysława Gala.

16.30 +Helena Kikla pgb. od Albiny Jakóbik

18.00 + Barbara Pierzchała pgb. od Małgorzaty i Krzysztofa Mazgaj.

ŚRODA - 22.03.2023

7.00 +Władysława Berniak pgb. od syna Marka z rodziną.

18.00 +Maria Stoszko

 

CZWARTEK - 23.03.2023

7.00 +Jadwiga Kaszyca pgb. od siostry Marii z rodziną.

18.00 +Krystyna Lizończyk pgb. od brata z żoną i dziećmi.

 

PIATEK - 24.03.2023

7.00 +Wiktoria Zelech pgb. od siostry Alicji z rodziną.

17.00 BR  +Dorota Oraczka pgb. od siostrzeńca Mateusza z żoną.

18.00 +Szymon Łaciak w 38 r. śm., żona Barbara, +Jan Łaciak w 17 r. śm. żona Anna

 

SOBOTA - 25.03.2023

7.00 +Maria i Stefan Łąccy

18.00 +Piotr Jarczyk w 16 r. śm.

 

 

 

NIEDZIELA - 26.03.2023

7.00 +Marian Chrapisiński w 4 r. śm.

9.00 +Helena Włudarska w 6 r. śm.

11.00 +Ludwik Gaudyn w 7 r. śm.

16.00 BR +Józef Bigaj w 10 r. śm.

18.00  za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 27.03.2023

7.00 +Józefa Fabiś pgb. od rodziny Brzezoń.

18.00 +Andrzej Zieliński pgb. od kuzyna Adama

 

WTOREK - 28.03.2023

7.00 +Jan Szwajdych pgb. od syna Władysława

18.00 +Barbara Pierzchała pgb. od wnuków Dominika i Grzegorza

 

ŚRODA - 29.03.2023

7.00 +Zofia Jochymek pgb. od siostrzenicy Teresy

18.00 +Mara Gliwa w 17 r. śm.

 

CZWARTEK -30.03.2023

7.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od Weroniki Włodarskiej z rodzina.

18.00 +Maria Gaudyn pgb. od syna Adama.

 

PIATEK - 31.03.2023

7.00 +Krystyna Fabiś pgb. od siostrzenic Wiesławy i Oleny.

17.00 BR  +Dorota Oraczka pgb. od sąsiadów Palica.

18.00 +Franciszek i Ludwika Bafia.

 

SOBOTA - 1.04.2023

7.00 +Władysława (f) i Stefan Rożnawscy.

18.00 +Władysława Kadłuczka pgb. od wnuka Łukasza.

 

NIEDZIELA - 2.04.2023

7.00 +Maria i Władysław Jochymek

9.00 +Kazimierz Pałka

11.00 +Józefa (f) Grela w 10 r. śm.

16.00 BR +Weronika i Maria Gaudyn

18.00  za parafian

 

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...