NIEDZIELA - 5.02.2023

7.00 za parafian

9.00 +Franciszka(f) Jeleń w 7 r. śm.

11.00 +Teresa, Franciszek Kubarek, Władysława (f) Matiasik

16.00 BR +Stanisława Kowalik od Tadeusza i Małgorzaty Kowalik z rodziną pgb.

18.00 +Adam Chodacki w 5 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK - 6.02.2023

7.00 + Józefa Fabiś - pgb. od wnuka Rafała.

18.00 +Andrzej Zieliński - pgb. od brata Grzegorza z rodziną.

 

WTOREK - 7.02.2023

7.00 +Dorota Oraczka - pgb. od córki Agnieszki z rodziną.

18.00 +Henryk Jochymek w 19 r. śm., żona Stefania.

 

ŚRODA - 8.02.2023

7.00 +Zofia Jochymek - pgb. od wnuka Piotra z rodziną.

18.00 +Maria Zielińska - pgb. od córki Teresy z mężem i wnuczką Patrycją.

 

CZWARTEK - 9.02.2023

7.00 +Maria Gaudyn  - pgb. od synowej Małgorzaty Chrapisińskiej.

18.00 +Krystyna Fabiś - pgb. od siostry Marii.

 

PIATEK - 10.02.2023

7.00 +Andrzej Fryc - pgb. od kuzynów Piotra i Łukasza.

17.00 BR +Franciszek, Jadwiga, Andrzej Ściebur

18.00 +Jan Szwajdych - pgb. od wnuczki Beaty z rodziną.

 

SOBOTA - 11.02.2023

7.00 +Helena Starzycka - pgb. od Krystyny i Tadeusza Starowicz z rodziną.

18.00 + Krystyna Fabiś, Franciszek mąż, Wacław syn

 

NIEDZIELA - 12.02.2023

7.00 +Wiesław Łatak

9.00 +Józefa i Tadeusz Góreccy

11.00 +Franciszek Smarzyński w 8 r. śm. z rodzicami.

16.00 BR za parafian

18.00 +Zofia Szwajdych, mąż Jan.

 

PONIEDZIAŁEK - 13.02.2023

7.00 +Wanda Górecka -  pgb. od wnuczki Ani z rodziną

18.00 +Janina Rusnak - pgb. -od córki Justyny z rodziną

 

WTOREK - 14.02.2023

7.00 +Maria Mocniak - pgb. od siostry Stanisławy.

18.00 +Cecylia Hapek w 19 r. śm. mąż Stefan

 

ŚRODA - 15.02.2023

7.00 +Halina Kikla - pgb. od wnuków Adama i Pawła z żonami.

18.00 +Maria Cisowska - pgb. od Krystyny Michalak z rodziną

 

CZWARTEK - 16.02.2023

7.00 +Barbara Pierzchała - pgb. od wnuczki Beaty i prawnuka Alana

18.00 +Władysława Bieniek - pgb. od wnuczki Anny z mężem i prawnukami Mileną i Filipem.

 

PIATEK - 17.02.2023

7.00 + Jadwiga Kaszyca - pgb. od syna Piotra z żoną

17.00 BR +Stanisława (f) Kowalik

18.00 +Zofia Kobielska

 

SOBOTA - 18.02.2023

7.00 +Krystyna Lizończyk - pgb. od córki Marty i wnuczek.

18.00 +Władysława Kadłuczka - pgb. od syna Andrzeja z żoną.

 

 

NIEDZIELA - 19.02.2023

7.00 +Helena i Edward Śliz

9.00 +Wiesław Skulimowski

11.00 +Stanisława (f) Grzesiak 1 r. śm.

16.00 BR +Stanisław Łatak w 3 r. śm. 

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 20.02.2023

7.00 +Wiktoria Zelech - pgb. od rodziny Zelechów

18.00 +Adam Kołodziej 1 r. śm.

 

WTOREK - 21.02.2023

7.00 + Józefa (f) Fabiś - pgb. od męża

18.00 + Anna Folga w 2 r. śm.

 

ŚRODA - 22.02.2023

7.00 +Andrzej Zieliński - pgb. od syna Kamila

18.00 +Dorota Oraczka - pgb. od siostry Bożeny z mężem

 

CZWARTEK - 23.02.2023

7.00 +Zofia Jochymek - pgb. od wnuka Grzegorza z rodziną.

18.00 +Maria Zielińska - pgb. od wnuczki Sylwii z mężem i prawnuczki Amelii

 

PIATEK - 24.02.2023

7.00 +Władysława Kadłuczka - pgb. od rodziny Galos i Maciaszek

17.00 BR  + Maria Gaudyn

18.00 +Barbara i Władysław Noworyta

 

SOBOTA - 25.02.2023

7.00 +Maria Gaudyn - pgb. od wnuczek Elżbiety i Renaty z rodzinami.

18.00 +Janina Rusnak - pgb. od córki Katarzyny z wnuczka Karoliną

 

 

 

NIEDZIELA - 26.02.2023

7.00 +Władysław Łatak, syn Wiesław

9.00 +Krzysztof Zawiła, siostra Kazimiera

11.00 +Zbigniew Uroda - pgb. od siostry Renaty z mężem.

16.00 BR za parafian

18.00 +Mieczysław i Józefa Grela.

 

PONIEDZIAŁEK - 27.02.2023

7.00 +Krystyna Fabiś - pgb. od Wacława i Bożeny Jochymek

18.00 + Jan Szwajdych - pgb. od wnuczki Moniki z rodziną

 

WTOREK - 28.02.2023

7.00 +Andrzej Fryc - pgb. od koleżanek i kolegów z klasy SP w Brodłach

18.00 +Wanda Górecka - pgb. od Haliny i Jerzego Kordosz z rodziną.

 

ŚRODA - 1.03.2023

7.00 +Anna Folga  

18.00 +Albin Buczek, żona Ludwika z synami Leonard i Krzysztof

 

CZWARTEK -2.03.2023

7.00 +Helena Kikla - pgb. od rodziny Seremak

18.00 +Maria Cisowska - pgb. od Sławomira Michalak z rodziną

 

PIATEK - 3.03.2023

7.00 +Andrzej Fryc - pgb. od sąsiadów Szlachetków

17.00 BR  +Władysława Bieniek - pgb. od wnuczek Agi i Kasi.

18.00 ++Janina Rusnak - pgb. od wnuka Daniela z rodziną

 

SOBOTA - 4.03.2023

7.00 +Wanda Górecka - pgb. od wnuczki Agnieszki z rodziną

18.00 +Kazimierz Pałka z rodzicami

 

NIEDZIELA - 5.03.2023

7.00 +Julian Łaciak w 37 r. śm.

9.00 +Józef Sroka w 12 r. śm., Stanisław ojciec w 38 r. śm.

11.00 +Anna Franciszek Zaczyńscy, syn Marek.

16.00 BR za parafian

18.00 +Kazimierz Gier, Józefa (f) i Franciszek Sibik

 

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...