Niedzielna Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy znajdźcie trochę czasu by przyjść do Kościoła i porozmawiać z żywym i prawdziwym Bogiem obecnym w Najświętszym Sakramencie.

Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie i rozdanie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

W tym tygodniu w poniedziałek święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Uwielbienia i Chwały - serdecznie zapraszamy.

Dziś druga niedziela miesiąca składka inwestycyjno gospodarcza do skarbony i na konto parafialne, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Podczas Wizyty Duszpasterskiej wielu z Was narzekało na nagłośnienie w Kościele, dlatego zaprosiliśmy inżyniera Pana Krzysztofa Lasonia przedstawiciela Firmy Rduch - nagłośnienia instalacje, montaż i serwis, by sprawdził nagłośnienie w naszym Kościele, które ma już prawie 15 lat. Zobaczymy co będzie trzeba wymienić, tak by nasze nagłośnienie miało wysoką jakość zrozumienia mowy. Bardzo serdecznie dziękujemy za Wasze cenne uwagi i troskę o nasz Kościół.

Dziękujemy za ofiarę na sprzątanie Kościoła Romanowi Kobyłecki i Bogumile Marek. Bóg zapłać.

Troskę o Kościół powierzamy  mieszkańcom Brodeł z ulic Galicyjskiej i Panoramicznej: Nowicki, Fryc, Celej, Fryc, Pulchny, Celej, Celej, Kozioł.

Zapraszamy do naszego Kościoła - limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Kazimierza Głuszek z Mirowa. Dobry Jeżu a nasz Panie…

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...