Niedzielna Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Dziś na godzinę 16.00 zapraszamy na Mszę Święta Kolędową mieszkańców Rejonów Kolędowych odwiedzanych w minionym tygodniu, będziemy się wspólnie modlić w intencjach tych rodzin wypraszając zdrowie, Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych życie wieczne.

W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek Nawrócenie św. Pawła Apostoła, w środę wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

Wizyta Duszpasterska odwołana w zeszłym tygodniu odbędzie się w nadchodzącym:

24.01.2022 - poniedziałek od godz. 9.00 - Brodła

R:1AB - Galicyjska parzyste od 12 do 80, Potockich, Wesoła, od rodz. Kołodziej, oraz Galicyjska nieparzyste od 7 do 35, Grzybowa, Gajówka, Jabłoniowa, Miłosza.

25.01.2022 - wtorek od godz. 9.00 - Mirów

R:9AB - Wapienna, Mirowska do skrzyżowania, Sobótkowa, Turystyczna, Hetmańska. od rodz. Jochymek, oraz Bajeczna, Strug, Edukacyjna, Mirowska, Urocza.

We wtorek zakończymy kolędę i błogosławieństwo domów, dziękujemy za serdeczne i życzliwe zaproszenie do Waszych domów i wspólną modlitwę w domach i na Mszach Kolędowych. Dziękujemy za ofiary, część z nich przekazaliśmy na utrzymanie Domu Księży Chorych, Uniwersytet Papieski, potrzeby Kurii oraz na Misje. Bóg zapłać.

Dziękujemy za ofiary na sprzątanie Kościoła: Helenie Madej, Kazimierze Zelech, Markowi Gaudyn, Dorocie Kozera.

Troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulic Krzeszowickiej, Galicyjskiej, Jesiennej: Lis, Martyna, Fabin, Kałamacki, Grochala, Kołodziej, Noworyta, Jakóbik, Paw, Włoch, Cukier, Noworyta, Płonka, Włudarski.

Zapraszamy do naszego Kościoła - limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

      

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...