Jak w każdą niedzielę adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, serdecznie zapraszamy od 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego   

Zapraszamy na RORATY w dni powszednie w Kościele o godz. 18.00, w Brodłach o 17.00. OPŁATKI na stół wigilijny, są dostępne w Kościele i w Zakrystii. Bóg zapłać. W zakrystii również do nabycia świece Caritas - Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, za każdą ofiarę na ten cel składamy serdeczne podziękowania.

Dziś składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne NA OGRZEWANIE KOŚCIOŁA. Bóg zapłać za każdą ofiarę i troskę o nasz Kościół i kaplicę w Brodłach którą trzeba materialnie utrzymać.

Strażacy z OSP Brodła zapraszają w środę 15 grudnia na godzinę 18.00 - przy Remizie poświęcenie nowego Wozu Bojowego.

W piątek 17 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na wieczór uwielbienia i chwały.

W sobotę 18 grudnia od godz. 8.00 odwiedzimy chorych w domach przed Świętami, innych niż ci których odwiedzamy w pierwsze soboty, proszę zgłaszać w zakrystii.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 Uroczyste Błogosławieństwo i przyjęcie do wspólnoty Liturgicznej Służby Ołtarza nowych ministrantów.

Rodzinie Kolpinga składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie paczek dla dzieci z okazji św. Biskupa Mikołaja.

W tym tygodniu ofiarę na sprzątanie Kościoła złożyły Rodziny: Włodarski, Mazgaj, Kawala, Bębenek, Jochymek, Turaczyk, Graboś, Kadłuczka, Skulimowska, Job, Kwieciński, Burzyński. Bóg zapłać.

Troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Alwerni z ulicy bp. Krasickiego: Szarek, Rożnawski, Wilczak, Knapik, Biel, Chrząszcz, Pierzynka.

W Gościu Niedzielnym polecamy kolejny odcinek adwentowej szkoły modlitwy - o Modlitwie Jezusowej.

Zapraszamy do naszego Kościoła - limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Na nowy tydzień serdeczne Szczęść Boże.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...