Jak w każdą niedzielę adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, serdecznie zapraszamy od 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W poniedziałek święto św. Łukasza, Ewangelisty, w środę Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, w piątek Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie w kościele o godz. 17.30 w Brodłach w niedziele o 7.45, w tygodniu o godz. 16.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej dzieci i młodzież, całe rodziny naszej parafii, szczególnie rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej.

Składka inwestycyjna na konto i do skarbony wyniosła 1770 zł. Dziękujemy za każdy dar „Bóg zapłać”.

Na wypominki jednorazowe i roczne, oraz Mszę św. zbiorową w oktawie wszystkich świętych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Bardzo prosimy wyraźnie zaznaczać:

  • To są wypominki jednorazowe do odczytania podczas procesji na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych.
  • To są wypominki roczne, które będą czytane w Kościele we wszystkie niedziele roku.
  • To są zmarli, których polecać będziemy na Mszy św. zbiorowej na cmentarzu w oktawie Wszystkich Świętych od 1 do 8 listopada.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu Kościoła Paniom: Beacie Kucharz Małgorzacie Chrapisińskiej, Halinie Chrapisińskiej, Marii Padyl i za ofiarę od rodziny Szalonek, Iwony Janur, Doroty Pociecha, Bożeny i Wacława Jochymek, Agacie Jurczak, Magdalenie Chrapisińskiej, Annie Łapuszek, Barbarze Klatka, Janinie Szymula, Magdalenie Tuleja.

Serdeczne podziękowania Bóg zapłać.

Troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulic: Kasztelańskiej, Saskiej i Przy Galerii: Górecki, Pocztowski, Hacieja, Wdówka, Grondalczyk, Jochymek, Grembosz, Górecki, Kramarczyk, Fryc.

W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego przeczytamy m.in. o świętych nauczycielach, oraz świadectwo amerykańskiego dziennikarza, który z islamu nawrócił się na katolicyzm.                  

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy +Zdzisława Krukowskiego z Brodeł. Dobry Jezu a nasz Panie…  

Na nowy tydzień wszystkim serdeczne Szczęść Boże.

 

 

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...