W dzisiejszą niedzielę przypada XXI Dzień Papieski, który przeżywamy pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po każdej Mszy świętej przed Kościołem możliwość złożenia ofiary do puszek, którymi jak co roku będziemy mogli wesprzeć Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia i pomóc zdolnej młodzieży z mniej zamożnych rodzin wspieranej w nauce przez stypendia Fundacji. Bóg zapłać za Wasz dar serca. 

Jak w każdą niedzielę adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, serdecznie zapraszamy od 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, w piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie w kościele o godz. 17.30 w Brodłach w niedziele o 7.45, w tygodniu o godz. 16.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej dzieci i młodzież, całe rodziny naszej parafii, szczególnie rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. 

Dziś druga niedziele października, składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne. Dziękujemy za każdy dar „Bóg zapłać”.

Na wypominki jednorazowe i roczne oraz Mszę św. zbiorową w oktawie wszystkich świętych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu Kościoła i ofiarę, którą złożyły: Wanda Kowalik, Antonina Marszałek, Anna i Agnieszka Frydman. Serdeczne podziękowania Bóg zapłać.

Troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ul. Saskiej: Jurczak, Chrapisiński, Łapuszek, Kucharz, Gaudyn, Klatka, Szymula, Jochymek.

W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego przeczytamy m.in. o odradzającym się w Kościele stanie dziewic konsekrowanych oraz o rozpoczynającym się w Rzymie Synodzie Biskupów, który będzie przebiegał inaczej niż dotychczasowe.

Na nowy tydzień wszystkim serdeczne Szczęść Boże.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...