Dziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dziękujemy Duchowi Świętemu za Jego Boże dary.
Poniedziałek – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA. Msza święta o godzinie 18:00
Wtorek – wspomnienie św. Filipa Nereusza
Środa – wspomnienie św. Augustyna z Canterbury
Czwartek – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO i WIECZNEGO KAPŁANA.
Piątek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
Sobota – wspomnienie św. Jana Sarkandra – męczennika
W przyszłą niedzielę – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY i zakończenie nabożeństw majowych.
W archidiecezji krakowskiej kończy się za tydzień okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.
Dziękujemy za troskę o czystość naszego kościoła. W tym tygodniu powierzamy ją mieszkańcom Brodeł z ul. Przyjaznej: Krok, Heryan, Stańczyk, Jakóbik, Romańska, Kowalik, Dębiec, Bialik, Flak, Uszko, Biel.
Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzmy zdrowia i wielu łask Bożych.
Ks. proboszcz i Ks. wikariusz
Szczęść Boże.
