Zapraszamy na niedzielną adorację do Kościoła w kaplicy Najświętszego Sakramentu od godz. 12.00 do 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. W ciągu tygodnia Adoracja od godz. 7.30 do 18.00 serdecznie zapraszamy.
Dziś składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, za każdą ofiarę serdeczne ”Bóg zapłać”.
Kalendarz liturgiczny:
- we wtorek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa o doktora Kościoła
- w środę wspomnienia NMP z Góry Karmel
- w piątek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy
W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii Odpust ku czci św. Małgorzaty. Mszą św. o godz. 11.00 uczcimy naszą patronkę św. Małgorzatę Aleksandryjską, możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, spowiedź, komunia święta i modlitwa w intencjach Ojca świętego. Po Mszy św. nie będzie procesji.
Także w przyszłą niedzielę z racji św. Krzysztofa, patrona kierowców po każdej Mszy św. poświęcenia pojazdów mechanicznych, ofiary składane przy tej okazji zostaną przekazane do MIVA Polska na zakup środków transportu dla misjonarzy.
Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.
W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulicy Szembeków: Kotowicz, Domagała, Seremak, Chlebicki, Kałamacki, Kramarczyk, Kosowski.
