Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 uroczyste poświęcenie Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym Kościele. Kaplica została przygotowana tak by zapewnić pełną ochronę największego skarbu Kościoła - Eucharystii. Zapraszamy na niedzielną adorację do Kościoła w kaplicy Najświętszego Sakramentu od godz. 12.00 do 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana Tajemnic Różańca Świetego. Intencje Apostolstwa Modlitwy: Módlmy się, abyśmy coraz bardziej posiedli umiejętność rozeznawania, umiejętność wybierania dróg życia i odrzucania wszystkiego, co oddziela nas od Chrystusa i Ewangelii.
Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.
W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulicy Szembeków i Floriańskiej: Wojcieszek, Pocztowska, Bartnik, Świerad, Łaciak, Bazarnik, Gawąd, Zieliński, Kasprzyk, Ślusarczyk, Cichoń, Strycharski, Grondalczyk, Kapera.
