Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia.

Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

W sobotę 15 czerwca 2024 o godz. 11.00 Uroczysta Msza św. Beatyfikacyjna Czcigodnego Sługi Bożego Księdza Michała Rapacza, która zakończy trwający od Mszy Krzyżma Świętego w Wielki Czwartek Kongres Eucharystyczny Archidiecezji Krakowskiej – czas, w którym w szczególny sposób wierni oraz duchowieństwo całej diecezji, starali się pogłębić przeżywanie Najświętszej Ofiary. Do grona błogosławionych trafi zamordowany przez polskich komunistów kapłan, który w ciężkich czasach nie zostawił swoich parafian. Służył im do końca. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. beatyfikacyjnej, lub duchowej łączności ze zgromadzonymi na tej Uroczystości beatyfikacyjnej, której w imieniu Ojca świętego Franciszka przewodniczyć będzie kard. Marcello Semeraro, prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.

Dziś składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom z ulicy Letniskowej: Górecki, Mikoda, Knapik, Szymusik, Bulanda, Seremak, Kubiela, Zelech.

Aktualności

16 Niedziela Zwykła - 21 lipca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Dziś niedzielę 21 lipca 2024 przezywamy w naszej parafii...


Zobacz więcej...

15 Niedziela Zwykła - 14 lipca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Dziś druga niedziela lipca składka inwestycyjna do skarbony i...


Zobacz więcej...