Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia.
W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała - uroczysta Msza św. o godz. 18.00 - poświęcenie ziół i kwiatów - procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - pierwszy piątek - spowiedź w Kościele od godz. 17.30. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na ostatnie spotkanie formacyjne w tym roku szkolnym. Dzieci komunijne zapraszamy do spowiedzi i odprawiania dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.
Z racji uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła i otoczenia.
W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom z ulic Relaks, Krakusa i Gołębiej: Rożnawska, Rogoziński, Jochimczyk, Ciupek, Gaudyn, Chrząszcz, Sołtysik, Janur.
