Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic Różańcowych. Intencje Apostolstwa Modlitwy: o zaangażowanie wspólnoty międzynarodowej w walce o zniesienie stosowania wszelkiego rodzaju tortur.   O świętość kapłanów i osób konsekrowanych. 

W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej - Boże Ciało. Msze święte w kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18.00. Uroczystą Eucharystię odprawimy przy szkole w Brodłach o godz. 10.30. Po niej Procesja Bożego Ciała przejdzie dotychczasową trasą. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach. Nasza cześć dla Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i wiarę w Jego rzeczywistą obecność wyrazimy udziałem w procesji Eucharystycznej. Na procesje zapraszamy wszystkich, w szczególny sposób dzieci klas III w strojach komunijnych. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, chłopców z dzwoneczkami, niosących baldachim, oraz żywy Różaniec ze światłem przy baldachimie, służbę liturgiczną. Strażaków OSP Brodła prosimy o zabezpieczenie trasy przejścia Procesji Bożego Ciała.

W czasie oktawy Bożego Ciała codziennie do następnego czwartku 15 czerwca zapraszamy do udziału w wieczornej procesji eucharystycznej wokół kościoła.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół i jego otoczenie powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulicy Galicyjskiej: Kołodziej, Pierzchała, Kubica, Krański, Maciejak, Fiszer, Krużlak, Saługa, Sośniecki, Chylaszek.

W minionym czasie z naszej Wspólnoty Parafialnej pożegnaliśmy: +Adama Bednarczyka z Brodeł, +Olgierda Mazgaja z Poręby Żegoty, +Stanisława Zaczyńskiego z Brodeł, +Weronikę Wojtoń z Poręby Żegoty i +Zenona Góreckiego z Mirowa.  Dobry Jezu a nasz Panie….

 

Aktualności

25 Niedziela Zwykła - 24 września 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Obchodzimy dziś Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do...


Zobacz więcej...

24 Niedziela Zwykła - 17 września 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika,...


Zobacz więcej...