Na niedzielną adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszam 12.00 do 18.00, o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 9.00 Zmiana Tajemnic Różańca św.

W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana, w piątek święto Przemienienia Pańskiego. Jest to tez pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi w Brodłach od godz. 16.40, w Porębie od 17.30

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalna. W Porębie od godz. 8.00, w Brodłach i Mirowie od 10.00.

W sobotę - pierwsza sierpnia na godz. 17.00 zapraszam na nabożeństwo wynagradzającej za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.

W przyszłą niedzielę druga sierpnia - składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, które pozostaje bez zmian. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Na utrzymanie dwóch Syryjskich rodzin w Aleppo w lipcu zebraliśmy 693 zł. tj. połowę potrzebnej kwoty. Serdecznie dziękuję wytrwałym ofiarodawcom i zapraszam nowych. Zachęcam byśmy nadal nie byli obojętni na los pokrzywdzonych przez wojnę.

W minionym tygodniu nikt z zaproszonych mieszkańców nie zatroszczył się o sprzątanie Kościoła i nie złożono ofiary na kwiaty. Kościół posprzątała s. Joela - Bóg zapłać.

W tym tygodniu troskę o Kościół powierzam mieszkańcom Poręby Żegoty ulicy pod Dębami: Uroda, Woźniak, Zelech, Jakóbik, Kucia, Kuchta, Hapek.

W tym roku dożynki na niedziele 15 sierpnia przygotowują mieszkańcy Brodeł.

Wszystkim obecnym na nowy tydzień serdeczne Szczęść Boże.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...