Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego na którą serdecznie zapraszamy.

Dziś na Mszy św. o godz. 11.00, poświęcimy i rozdamy Różańce, a po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

Dziś włączamy się w ogólnopolską inicjatywę pomocy Ukrainie organizowaną przez Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga - Konserwy dla Ukrainy. Dziękujemy za przyniesioną konserwę lub konserwy, które zostaną przekazane potrzebującym na Ukrainie szczególnie walczącym żołnierzom.

Dziękujemy za ofiary składane do puszek przed Kościołem na Duszpasterstwo Młodzieży w naszej Archidiecezji.

W tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, męczennika, w czwartek święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w piąte św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, W sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

W sobotę pierwsza sobota października, odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, godz. 8.00 Poręba Żegoty i Alwernia, godz. 10.00 Brodła i Mirów. Po południu o godz. 17.00 adoracja i nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Poczęciu NMP, zapraszamy wszystkich a szczególnie Różę Różańcową mężczyzn św. Józefa.

Od soboty serdecznie zapraszamy wszystkich, na Nabożeństwa Różańcowe, które będziemy odprawiać codziennie o godz. 17.30. Podczas Nabożeństw Różańcowych modlimy się w intencjach Ojca świetego, za dzieci i młodzież, za misje, za chorych, o pokój na świecie, w ostatnim tygodniu za zmarłych.

W przyszłą niedziele zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o godz. 9.00

Dziękujemy za sprzątanie Kościoła i ofiarę: Lidii i Grzegorzowi Janik, Irenie Gaudyn, oraz za ofiarę na sprzątanie rodzinie Majchrowskich.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulic Szembeków i Na Wzgórzu: Kaszuba, Buczek, Rusnak, Kulczyk, Starzycki, Szostak, Kałamacki, Romański, Zięba, Gawlak, Ciupek, Zachwieja, Kamień, Noworyta.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, wpisujemy swoja obecność i ofiarę osobiście do zeszytu w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...