Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy.

Dziś  po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana Tajemnic Różańca świętego. Intencje Apostolstwa Modlitwy: o zniesienie kary śmierci, o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży w naszej parafii, za tych który oczerniają i obmawiają bliźnich o nawrócenie i naprawienie wyrządzonych krzywd, o świadectwo życia chrześcijańskiego w prawdzie Ewangelii, módlmy się w sprawach trudnych, które nas otaczają, aby się z pomocą łaski Bożej rozwiązały. Matko Dobrej Rady módl się za nami.

W środę 7 września na godz. 10.00 serdecznie zapraszamy na Mszę świętą do naszego Kościoła w 80 r. śm. ks. Włodzimierza hr. Szembeka - o beatyfikację, oraz +Jana hr. Szembeka

Rozpoczynamy nowy rok formacyjny zapraszamy na spotkania:

  • Młodzież w sobotę o godz. 19.30
  • Dorośli w piątek po Mszy św. wieczornej - zapraszamy także nowych chętnych.
  • Scholka w sobotę o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie dzieci.

Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy w piątek 9 września 2022 na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie przed Bierzmowaniem.

W sobotę 10 września 2022 na godz. 15.00 zapraszamy Scholkę dziecięcą, oraz Ministrantów i Lektorów na „pieczoną kiełbasę”.

Dla Syryjskich rodzin w Aleppo w miesiącu sierpniu nazbieraliśmy 840 zł Serdeczne Bóg zapłać.

Intencje Mszy św. zostały rozpisane na cały miesiąc wrzesień.

Dziękujemy za sprzątanie Kościoła i ofiarę: Adrian i Agnieszka Sobolewscy, Stanisława Kapcia, Ewa Kapcia, Maria Kolasiak oraz za ofiarę na sprzątanie: Państwo Buczek, Władysława Kaszuba, Anna Kozub, Wanda Rusznyca, Marian Ładocha, Józef Dudka. Bóg zapłać.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Poręby Żegoty z ulic Przecznica i Szymborskiej: Sibik, Żak, Majchrowski, Wolarek, Zelech, Stańczyk, Wosik, Kordosz, Sojka, Ryś, Spyrka, Karolczyk, Pawłowski.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, wpisujemy swoja obecność i ofiarę osobiście do zeszytu w zakrystii. Bóg zapłać. 

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy +Stanisławę Kowalik z Brodeł. Dobry Jezu a nasz Panie…

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...