Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy.

Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. w porządku niedzielnym,  na każdej Mszy św. poświecenie ziół i kwiatów. Za szcześliwie zbiory podziękujemy Panu Bogu na Mszy św. o godz. 11.00. Za przygotowanie Dożynek dziękujemy mieszkańcom Mirowa. W środę święto św. Jacka, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej.  W sobotę wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

Dziś druga niedziela sierpnia - składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne. Prosimy by w miarę swoich możliwości pospieszyć z ofiarą, po ostatnim włamaniu musimy wymienić na plebanii troje drzwi i bramę garażową koszt inwestycji z zamontowaniem to 17.000 złotych. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Intencje Mszalne są rozpisane na cały miesiąc sierpień.

Duszpasterską Radę Parafialną zapraszamy dziś na spotkanie na godz. 19.00

Ofiarę na kwiaty i sprzątanie Kościoła złożyli, Wiesława i Robert Fabiś, Wiesława i Józef Szwajdych, Małgorzata i Jarosław Matyasik, Beata i Tomasz Szwajdych, Bogusław Wrona i Monika Dziobek. Serdeczne Bóg zapłać.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom MIROWA z ulic Mirowskiej i Sobótkowej: Uroda, Prusak, Jochymek, Krause, Jastrzębski, Matiasik, Uroda, Kacik, Nowak, Skowronek, Kozik, Płonka.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, wpisujemy swoja obecność i ofiarę osobiście do zeszytu w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...