Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Dominika, kapłana, we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, w środę św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w czwartek św. Klary, w sobotę NMP Kalwaryjskiej.

Zmiana tajemnic Różańca świętego po Mszy św. o godz. 9.00.  Intencje Apostolstwa modlitwy: Módlmy się za przedsiębiorców, dotkniętych kryzysem gospodarczym, aby znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności.

Intencje Mszalne są rozpisane na cały miesiąc sierpień.

Duszpasterską Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w niedzielę 14 sierpnia na godz. 19.00

Ofiarę na kwiaty i sprzątanie Kościoła złożyli, …… Macuda - 50 zł., Anna Jakóbik - 50 zł., Ewa i Marek Graboś - 50 zł., Zofia Jochymek - 50 zł. serdeczne Bóg zapłać.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom MIROWA z ulic Mirowskiej i Turystycznej: Dębska, Wrona, Dziobek, Libiszewski, Rzeszótko, Fabiś, Szwajdych, Matyasik, Szwajdych.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, wpisujemy swoja obecność i ofiarę do zeszytu w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...