Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

W piątek pierwszy piątek miesiąca, spowiedzi w Brodłach od godz.16.40 w Porębie od godz. 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ.

W sobotę pierwsza sobota miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, od godz. 8.00 Poręba Żegoty i Alwernia, od godz. 10.00 Brodła i Mirów. Na godz. 17.00 serdecznie zapraszamy wszystkich a w sposób szczególny Różę Matki Bożej Niepokalanego Poczęcia ze Szwabów na nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.

Zmiana tajemnic Różańca św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. W lipcu dla Syryjskich rodzin z Aleppo nazbieraliśmy 1.010zł. Serdeczne Bóg zapłać. Intencje Mszalne są rozpisane na cały miesiąc sierpień.

Dziękujemy Grażynie Siewiorek, Pawłowi Siewiorek. Dominice Budzowskiej za troskę o czystość naszego Kościoła. Bóg zapłać.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom MIROWA z ulic Mirowskiej i Sobótkowej: Jochymek, Warzecha, Łatak, Pióro, Kumala, Noworyta, Jakóbik, Macuda, Jochymek, Graboś, Chodacka.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, wpisujemy swoja obecność i ofiarę do zeszytu w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

1 Niedziela Adwentu - 3 grudnia 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy Okres Adwentu, który ma podwójny charakter. Jest okresem...


Zobacz więcej...

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 26 listopada 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła. W piątek -...


Zobacz więcej...