Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, o godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Szymona z Lipnicy, kapłana, w piątek święto św. Marii Magdaleny, w sobotę św. Brygidy, zakonnicy patronki Europy.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii odpust ku czci św. Małgorzaty, uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do św. Małgorzaty, nie będzie procesji.

Z racji św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświecenie pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przekazane do MIWA - POLSKA na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Składka inwestycyjna wyniosła 1.200 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy Adamowi i Marii Jochymek, Janowi i Marii Brzezoń, Halinie Chodackiej za ofiarę i troskę o czystość naszego Kościoła, Bóg zapłać.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom MIROWA z ulic Karola Wojtyły i Promiennej: Kaczmarek, Paszcza, Kurzański, Matiasik, Frączek Brzezoń, Łatak, Brzezoń, Fabiś, Szwajdych.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, wpisujemy swoja obecność i ofiarę do zeszytu w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...