Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, o godz.  18.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy.

Dziś druga niedziela miesiąca składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Przypominamy o opłatach za dzierżawę grobów na naszym cmentarzu.

Intencje Mszy św. są rozpisane na cały miesiąc lipiec.

Przyjmujemy na Msze św. na rok 2023

Dziękujemy Genowefie Zygmanek, Agacie Witkowskiej, Kazimierzowi i Władysławie Taborskim za ofiarę i  troskę o czystość naszego Kościoła, Anecie Hrycaniuk za ofiarę na sprzątanie. Bóg zapłać.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom MIROWA z ulic Karola Wojtyły i św. Barbary: Guguła, Szemik, Kurzański, Duda, Brzezoń, Warzecha, Jochymek, Kwieciński, Kaczmarek, Musiał, Łatak, Mach, Mazgaj, Jochymek, Szwajdych, Witana, Duszyk.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, wpisujemy swoja obecność i ofiarę do zeszytu w zakrystii. Bóg zapłać.

36 WADOWICKA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

14 Lipca 2022 t.j. czwartek - będą u nas, w naszej parafii, nocować pielgrzymi z Wadowic. Ci z parafian, którzy chętnie przyjmą pielgrzymów pod swój dach, prosimy by zgłaszali się w zakrystii. podając Imię i Nazwisko, dokładny adres i telefon kontaktowy.

Za otwarte serce i dom serdecznie dziękujemy.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...