Na niedzielną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, o godz.  18.00 Msza św. wieczorna.

Po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańca Świetego. Intencje Apostolstwa modlitwy: o miłość i świętość w rodzinach, za siostry zakonne i osoby konsekrowane, za chorych, cierpiących i starszych z naszej parafii.

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek święto NMP, Matki Kościoła, w środę wspomnienie św. Jadwigi królowej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie św. Barnaby, apostoła.

Przyjmujemy na Msze św. na rok 2023. NIE MA REZERWACJI, zamawiamy Mszę św. i składamy ofiarę.

Zbliża się Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało), które obchodzić będziemy 16 czerwca 2022. W tym roku w Porębie Żegoty, prosimy o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach.

Dziękujemy za sprzątanie Kościoła: Zofii Sosnieckiej, Joannie Nowak, Marii Pocztowskiej. Ofiary nie złożono.

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulic Środkowej i Galicyjskiej: Zawadzki, Pazera, Zelek, Blicharski, Kosuń, Suwaj, Adamska, Gaudyn, Dukała, Zelech.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, którą pozostawiamy w zeszycie do tego przygotowanym w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...