Na niedzielną Adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00, o godz. 17.45 Nabożeństwo Majowe, o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Majowe.

W tym tygodniu wspominamy: we wtorek święto Nawiedzenia NMP, w środę św. Justyna męczennika, w piątek wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, jest to także pierwszy piątek miesiąca, spowiedź w kaplicy w Brodłach o godz. 16.40, w Kościele w Porębie od godz. 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną: od godz. 8.00 Poręba Żegoty i Alwernia, od godz. 10.00 Brodła i Mirów. Na godz. 17.00 serdecznie zapraszamy do Kościoła na nabożeństwo wynagradzające za grzech przeciw Niepokalanemu Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy wszystkich a w sposób szczególny Drugą Różę kobiet i mężczyzn z Brodeł.

W niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańca Świetego. Intencje Apostolstwa modlitwy: o miłość i świętość w rodzinach, za siostry zakonne i osoby konsekrowane, za chorych, cierpiących i starszych z naszej parafii.

Od środy 1 czerwca przyjmujemy na Msze św. na rok 2023. NIE MA REZERWACJI, zamawiamy Mszę św. i składamy ofiarę.

Dziękujemy za ofiarę złożoną do zeszytu w zakrystii na sprzątanie Kościoła: Eugenii Chrząszcz, Barbarze Dzierwa i Krystynie Harmatys. Dziękujemy za kwiaty anonimowemu ofiarodawcy. Dziękujemy za ofiarę i sprzątanie: Marzenie i Wioletcie Szpiech. 

Troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulic św. Floriana i Na Podlas: Kowalik, Jochymek, Kochańska, Pierzchała, Chrząszcz, Sośniecki, Suwaj, Pocztowski, Michalak, Ryba, Gaudyn.

Sprzątanie Kościoła w sobotę o godz. 9.00. Przychodzimy sprzątać, lub składamy ofiarę, którą pozostawiamy w zeszycie do tego przygotowanym w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...