Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. 

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Majowe do Kościoła na Mszę św. o godz. 18.00 a po niej na Nabożeństwo Majowe.

Składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, wyniosła 1.300 zł. za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

W poniedziałek świeto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.

W przyszłą niedzielę 22 maja przypada wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy, po każdej Mszy św. Litania i Modlitwy do św. Rity. Nieodłącznym elementem każdego nabożeństwa ku jej czci jest obrzęd błogosławieństwa róż. Poświęca się kwiaty, które mają być znakiem duchowej bliskości świętej patronki od spraw trudnych. Pozostawia się je dla siebie lub przekazuje osobom doświadczających życiowych przeciwności. Według tradycji przybywający przynoszą ze sobą jedną różę więcej, żeby pozostawić ją św. Ricie jako wyraz wdzięczności. Młodzież naszej parafii będzie także rozprowadzać Róże św. Rity a zebrane ofiary zostaną przeznaczone na Duszpasterstwo Młodzieży naszej Parafii.

W przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy Rocznice Komunii świętej dzieci klas czwartych.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulic św. Floriana: Wiecheć, Siekiera, Sośniecki, Wosik, Feluś, Pyciński, Feluś, Dulak, Pyciński, Kulczyk, Celej, Gajdosz, Wiecheć, Cichoń.

Sprzątanie Kościoła w sobotę od godz. 9.00. Prosimy swoja obecność i ofiarę potwierdzić w zeszycie do tego przygotowanym w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...