Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.30 do Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. 

Na Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy w naszej parafii - Uroczystość Pierwszej Komunii świętej dzieci klas trzecich. Pamietajmy w naszych modlitwach o 27 dzieciach z naszej parafii, które po raz pierwszy przystępują do Komunii świętej.

Dzieci komunijne zapraszamy na Biały Tydzień od poniedziałku do soboty włącznie, na godz. 18.00 na Mszę św. i Majówkę

Wszystkich serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Majowe do Kościoła na Mszę św. o godz. 18.00 a po niej Nabożeństwo Majowe.

Dziś druga niedziela maja składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Dla Syryjskich Rodzin w Aleppo w miesiącu kwietniu nazbieraliśmy 900 zł. Bóg zapłać.

W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. W sobotę święto św. Macieja, apostoła.

Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszo-komunijnych za posprzątanie i ubranie kwiatami naszego Kościoła, posprzątanie terenu wokół kościoła i plebanii, wykoszenie trawy. Serdeczne podziękowania za „Dar Ołtarza” i dobrą współpracę w przygotowaniu tego święta całej rodziny, którym jest pierwsza komunia św. dziecka.

W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulic św. Floriana i św. Franciszka: Krukowski, Kowalski, Lerka, Ściebur, Zając, Zaszczudłowicz, Starzycka, Zając. Sprzątanie Kościoła w sobotę od godz. 9.00. Prosimy swoja obecność i ofiarę potwierdzić w zeszycie do tego przygotowanym w zakrystii. Bóg zapłać.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...