Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. 

Dziś rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe ku czci NMP. Litanią Loretańską modlić się będziemy za Ojca świetego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, o pokój w Ukrainie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Majowe do Kościoła na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 a po niej Nabożeństwo Majowe. W kaplicy w Brodłach Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 18.30 prowadzą sami parafianie.

Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30. Intencje Apostolstwa modlitwy: - o wiarę dla młodych, aby odkryli w Maryi odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie dla innych. Za naszych Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii. O pokój w Ukrainie i bezpieczeństwo dla Polski. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klas czwartych - Rocznica Komunii Świętej, na krótkie spotkanie organizacyjne.

We wtorek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. w naszym Kościele i w Kaplicy w Brodłach w porządku niedzielnym.

W środę wspomnienie św. Floriana, męczennika - patrona strażaków i hutników. W czwartek wspomnienie św. Stanisława Kazimerczyka, kapłana patrona nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej. W piątek święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba, jest to taże pierwszy piątek miesiąca spowiedź w Brodłach od godz. 16.40, w Kościele od godz. 17.30. Na godz. 18.00 na Mszę św. i Majówkę zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania.

W sobotę o godz. 9.00 Nabożeństwo Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych dzieci przystępujących do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej, przynosimy świece ze Chrztu świetego. Po nabożeństwie spowiedź dla rodzin i dzieci, oraz wszystkich chętnych. Jest to także pierwsza sobota, na godz. 17.00 zapraszamy na Nabożeństwo wynagradzające za grzech przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, które zakończymy Litanią Loretańska do NMP.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii - Pierwsza Komunia święta dla dzieci klas trzecich na Mszy św. o godz. 11.00. Pamietajmy w naszych modlitwach o 27 dzieciach z naszej parafii, które po raz pierwszy przystąpią do Komunii świętej.

Również w przyszłą niedzielę składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu nasz Kościół nie był sprzątany, ani nie złożono ofiary. W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół powierzamy rodzicom dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej.

Aktualności

1 Niedziela Adwentu - 3 grudnia 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy Okres Adwentu, który ma podwójny charakter. Jest okresem...


Zobacz więcej...

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 26 listopada 2023

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła. W piątek -...


Zobacz więcej...