Trwamy w Oktawie Wielkanocy, radujemy się ze Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa naszego Pana i Zbawiciela. W przyszłą niedzielę  drugą po Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego, po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Miłosierdzia Bożego i Akt zawierzenia świata Miłosierdziu Bożemu.    

Serdeczne podziękowania za dary złożone na pomoc potrzebującym z naszej wspólnoty parafialnej, zostało obdarowanych sześć rodzin. W imieniu obdarowanych Bóg zapłać za Wasz dar serca.

Składka inwestycyjna do skarbony i na konto parafialne wyniosła  1.570 zł. za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego, Liturgii Wielkiego Tygodnia, Strażakom za trzymanie warty przy Grobie Pańskim, za ofiary złożone na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie, podczas Adoracji Krzyża w Wielki Piątek i przy Grobie Pańskim w Wielką Sobotę, za ofiary złożone na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu. Bóg zapłać.

Dziękujemy za troskę o czystość naszego Kościoła. W nadchodzącym tygodniu troskę o Kościół powierzamy mieszkańcom Brodeł z ulicy Biesiadnej: Wołek, Góralczyk, Guguła, Biel, Guguła, Kwiecień, Rech, Gruszka, Włoch, Bigaj, Pękala. Sprzątanie Kościoła w sobotę od godz. 9.00. Prosimy swoją obecność i ofiarę potwierdzać w zeszycie do tego przygotowanym w zakrystii.

Aktualności

2 Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przeżywamy czas Adwent, okres radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...

1 Niedziela Adwentu - 27 listopada 2022

Na niedzielna adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na narodziny naszego...


Zobacz więcej...