NIEDZIELA - 30.10. 2022 -

7.00 za parafian

9.00 w 1 r. urodzin Zuzanny i 3 r. urodzin Julii (dziękczynno - błagalna)

11.00 w 18 r. urodzin Natalii (dziękczynno - błagalna)

16.00 BR za zmarłych z rodzin Rysiów i Głogowskich.

18.00 +Stanisław Kopczyński

 

PONIEDZIAŁEK - 31.10.2022

7.00 +Stanisława Młynek od Renaty i Zbigniewa Młynek z rodzina z Żarek pgb.

18.00 +Helena i Kazimierz Kramarczyk

 

WTOREK - 1.11.2022 - Uroczystość Wszystkich Świętych.

7.00 +Anna Flak w 2 r. śm. mąż Stanisław

9.00 +Mieczysław Zając z rodzicami: Maria i Stanisław, Zofia i Stanisław Łatak z synami: Stanisław, Mieczysław i Krzysztof

11.00 Władysława (f) Smarzyńska z rodzicami.

14.00 Na Cmentarzu +za zmarłych parafiam spoczywających na naszym cmentarzu.

16.00 BR +Stanisława Kowalik od wnuczki Małgorzaty z rodziną. pgb.

 

ŚRODA - 2.11.2022 - Dzień zaduszny

7.00 +Franciszek Fabiś, Wacław syn

9.00 na Cmentarzu - Msza św. wspólna za zmarłych.

18.00 +Jan Górecki, Wiktoria żona.

 

CZWARTEK - 3.11.2022

7.00 +Kazimierz Głuszek od pracowników firmy Drog- Bud i Strażaków OSP Brodła

9.00 na Cmentarzu - Msza św. wspólna za zmarłych.

18.00 +Siostra Agata ze Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej o przyjaciół brata Pawła.

 

PIATEK - 4.11.2022

7.00 +Aleksandra Jakóbik od rodziny Błaut pgb.

9.00 na Cmentarzu - Msza św. wspólna za zmarłych.

17.00 BR +Karolina, Władysław Sośnieccy. REZ

18.00 w int. członków Róży MB Fatimskiej w 5 rocznicę powstania (dziękczynno - błagalna).

SOBOTA - 5.11.2022

7.00 +Aleksandra Jakóbik od siostry Marii z rodzina pgb.

9.00 na Cmentarzu - Msza św. wspólna za zmarłych.

18.00 +Karol Jochymek, córka Józefa, syn Mieczysław.

 

NIEDZIELA - 6.11.2022

7.00 za parafian

9.00 +Anna, Franciszek Chodaccy, syn Adam i córki Stanisława, Helena, Wanda Górecka.

11.00 +Alina Chlipała

16.00 BR +Wojciech Pierzchała w 10 r. śm.  REZ

18.00 +Irena Palica

 

PONIEDZIAŁEK - 7.11.2022

7.00 +Stanislawa Młynek od Stanisławy Młynek z Żarek pgb.

9.00 na Cmentarzu - Msza św. wspólna za zmarłych.

18.00 +Stanisława Chlebowska od wnuczki Joanny z mężem. pgb.

 

WTOREK - 8.11.2022

7.00 +Adam Kołodziej od sąsiadów Janików pgb.

9.00 na Cmentarzu - Msza św. wspólna za zmarłych.

18.00 +Jozef Bochnak, Janina i Franciszek Wojcieszek

 

ŚRODA - 9.11.2022

7.00 +Zbigniew Kurzański od Jana i Marii Brzezoń z rodzina pgb.

18.00 + +Franciszka (f), Stanisław, Bronisław Chrapisińscy

 

CZWARTEK - 10.11.2022

7.00 +Stefan Szymula od chrześniaka Dariusza z rodziną pgb.

18.00 +Aleksandra Jakóbik od rodziny Sibik pgb.

 

PIATEK - 11.11.2022 - Uroczystość Odpustowa ku czcić św. Marcina

7.00 +Marcin, Piotr, Zuzanna Baran, Stanisław, Władysław Dudek. REZ

9.00 +Stanislaw Wierzbic od córki Barbary z rodziną pgb.

11.00  Uroczysta Suma Odpustowa - za parafian

17.00 BR +Tadeusz Fryc w 23 r. śm.

18.00 +Zofia Grela REZ

 

SOBOTA - 12.11.2022

7.00 +Stanisław Grela od Wandy pgb.

18.00 +Antoni i Antonina Madej z synami.

 

NIEDZIELA - 13.11.2022 - Niedziela Powołań.

7.00 +Jozef Cisowski od syna REZ

9.00 +Ludwik Kowalik

11.00 za parafian

16.00 BR +Jozef Sołtysik w 1 r. śm.  REZ.

18.00 +Grażyna Burkot

 

 

PONIEDZIAŁEK - 14.11.2022

7.00 +Zbigniew Kurzański od rodziny Duda pgb.

18.00 +Andrzej Kołodziej od sąsiadów Berniaków pgb.

 

WTOREK - 15.11.2022

7.00 +Wanda Kowalik od Wiesław z rodziną pgb.

18.00 +Stanisław Grela od pracowników przychodni - Medycyna z Alwerni pgb.

 

ŚRODA - 16.11.2022

7.00 +Andrzej Jochymek

18.00 +Zofia, Janina, Jan Suwaj

 

CZWARTEK - 17.11.2022

7.00 +Jozef Cisowski w 6 r. śm.

18.00 +Zbigniew Kurzański od rodzin Brzezoniów i Fabisiów pgb.

 

PIATEK - 18.11.2022

7.00 +Aleksandra Jakóbik od rodziny Olek pgb.

17.00 BR +Wojciech Pierzchała

18.00 +Antoni Berniak w 31 r. śm., żona Stanisława.

 

SOBOTA - 19.11.2022

7.00 Stanisława Młynek od Marioli i Tomasza Knapik pgb.

18.00 +Stefan Zelech w 20 r. śm.

 

 

NIEDZIELA - 20.11.2022

7.00 za parafian

9.00 +Tadeusz Mądrala

11.00 +Franciszek Włoch, żona Agnieszka, syn Tadeusz, Zdzisław Włoch. REZ

16.00 BR +Jan, Anna Kołodziej, córka Józefa

18.00 +Władysław i Maria Jochymek

 

PONIEDZIAŁEK - 21.11.2022

7.00 +Stanisław Grela od rodziny sadowskich pgb.

18.00 +Adam Kołodziej od rodziny Owców. pgb.

 

WTOREK - 22.11.2022

7.00 +Stanisław Hapek od bratowej Stanisławy Hapek. pgb.

18.00 +Wanda Kowalik od Andrzeja z rodziną pgb.

 

ŚRODA - 23.11.2022 - Bierzmowanie.

7.00 +Stanisław Szymula od rodziny Gaudynów pgb.

18.00 Sakrament Bierzmowania

            +Maria Łącka w 9 r. śm.

 

CZWARTEK - 24.11.2022

7.00 +Stanisław Wierzbic od Jana i Oleny Hapek pgb.

18.00 +Zbigniew Kurzański od chrześnicy Agnieszki z mężem. pgb.

 

PIATEK - 25.11.2022

7.00 +Stanisław Grela od Wiesław Świątkowskiego z rodziną pgb.

17.00 BR +Stanisława Kowalik od wnuka Pawła pgb.

18.00 +Adam Kołodziej od koleżanek i kolegów żony z chóru - Sursum Corda. pgb.

 

SOBOTA - 26.11.2022

7.00 +Wanda Kowalik od Elżbiety i Stanislawa Warchoł pgb.

18.00 + Stefania Kurzańska w 20 r. śm. mąż Józef z synami Mieczysław i Adam

 

NIEDZIELA - 27.11.2022

7.00 za parafian

9.00 +Stefan Talar

11.00 +Jan Jakóbik w 1 r. śm.

16.00 BR +Stanisława Kowalik od wnuka Piotra pgb.

18.00 +Marek Nowak w 18 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK - 28.11.2022

7.00 +Aleksandra Jakóbik od pracowników Spec-Kar pgb.

18.00 +Zbigniew Kurzański od sąsiadów Zelechów pgb.

 

WTOREK - 29.11.2022

7.00 +Stanisława Młynek od Weroniki Wojtoń z rodziną pgb.

18.00 +Stanisław Grela od rodziny Berniak pgb.

 

ŚRODA - 30.11.2022

7.00 +Wanda Kowalik od Danuty i Marka Różyckich i Krystyny Zelech. pgb.

18.00 +Aleksandra Jakóbik od rodziny Warchoł z Zakopanego i Krakowa pgb.

 

CZWARTEK - 1.12.2022

7.00 +Adam Kołodziej od Marka Gaudyn i Józefa Ścibor pgb.

18.00 +Stanisław Hapek od bratanicy Izabeli Hapek - Gładyrek z rodziną pgb.

 

PIATEK - 2.12.2022

7.00 +Stefan Szymula od szwagra z rodziną pgb.

17.00 BR

18.00 +Jan Podsada w 19 r. śm. od żony i dzieci.

 

SOBOTA - 3.12.2022

7.00 +Stanisław Grela od Andrzeja Świątkowskiego z rodziną pgb.

18.00 +Barbara Kopieć

 

NIEDZIELA - 4.12.2022

7.00 +Barbara i Bronisław Suślik

9.00 w intencji Górników i ich rodzin

11.00 +Władysław Klewek w 29 r. śm. , żona Władysława REZ

16.00 BR +Stanisława Kowalik od rodziny Zająców pgb.

18.00 za parafian

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...