NIEDZIELA - 2.10.2022

7.00 +Stanisław Hapek od córki Anny z rodziną pgb.

9.00 +Wiesław Uroda w 2 r. śm.

11.00 +Władysława Matiasik w 7 r. śm.

16.00 BR +Stanisława (f) Kowalik od córki Marii z córkami pgb.

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK  - 3.10.2022

7.00 +Stefan Szymula od Alicji Tekielak pgb.

18.00 +Stanisław Wierzbic od córki Justyny z rodzina pgb.

 

WTOREK - 4.10.2022

7.00 +Stanisława (f) Wosik od sąsiadki Barbary Wiecheć pgb.

18.00 +Andrzej Fryc od chrześnicy Ani z rodziną pgb.

 

ŚRODA - 5.10.2022

7.00 +Jerzy Cisowski  w 39 r. śm.

18.00 +Krzysztof Kałamacki i zmarli rodzice.

 

CZWARTEK - 6.10.2022

7.00 + Helena Starzycka od bratanka Dominika Starzycki pgb.

18.00 +Wanda Górecka od syna Jana z rodziną pgb.

 

PIATEK - 7.10.2022

7.00 +Maria Mocniak od córki z rodziną pgb.

17.00 BR +Stanisława (f) Kowalik od córki Stanisławy z rodziną. pgb.

18.00 +Rigoberto Cortes od Barbary Podsada z rodzią

 

SOBOTA - 8.10.2022

7.00 +Helena Kikla od córki Zdzisławy pgb.

18.00 +Stanisław Kopczyński

 

NIEDZIELA - 9.10.2022

7.00 +Maria Cisowska od syna, synowej z wnukami. pgb.

9.00 +Zofia, Franciszek Sroka, syn Leszek

11.00 +Jan Chlebowski - REZ

16.00 BR za parafian

18.00 +Rozalia i Władysław Pierzchała, syn Józef

 

PONIEDZIAŁEK  - 10.10.2022

7.00 +Stanisława Chlebowska od wnuczki Beaty z rodziną

18.00 +Stanisława (f) Młynek od Krystyny i Stanisława Młynek pgb.

 

WTOREK - 11.10.2022

7.00 +Janina Kuglin od Józefa i Bogusława z rodzinami.

18.00 +Halina Jarosz od rodziny Garów pgb.

 

ŚRODA - 12.10.2022

7.00 + Maria i Stanisław Buczek syn Jan - REZ

18.00 +Stefania Jochymek w 25 r. śm. , mąż Henryk

 

CZWARTEK - 13.10.2022

7.00  + Aleksandra Jakóbik od sióstr Pasjonistek z Poręby Żegoty. pgb.

18.00 +Kazimierz Głuszek od chrześniaka Piotra Zemła, siostry Teresy z mężem, oraz siostrzenic Agnieszki i Barbary z rodzinami. pgb.

 

PIATEK - 14.10.2022

7.00 +Adam Kołodziej od sąsiadów Siemków i Brzuchowskich. pgb.

17.00 BR +Stanisława (f) Kowalik od córki Kazimiery z rodziną pgb.

18.00 +Stanisława (f) Młynek od Agnieszki Warzecha z rodziną pgb.

 

SOBOTA - 15.10.2022

7.00 +Zbigniew Kurzański od rodziny Szalonek Chrąścik pgb.

18.00 +Franciszek Fabiś, syn wacław

 

 

 

NIEDZIELA - 16.10.2022

7.00 +Stanisław Gaudyn, Helena i Józef Piekoszewscy. - REZ

9.00 +Stanisław i Weronika Uroda. - REZ

11.00 +Anna Folga

16.00 BR +Stanisław Sośniecki

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK  - 17.10.2022

7.00 +Józef Mądrzyk z rodzicami -REZ

18.00 +Stefania Kurzańska w 6 r. śm.

 

WTOREK - 18.10.2022

7.00 +Stefan Jakóbik od sąsiadów z Chrzanowa. pgb.

18.00 +Stanisław Grela od Krzysztofa z rodziną. pgb.

ŚRODA - 19.10.2022

7.00 +Wanda Kowalik od chrześniaka Łukasz z rodziną. pgb.

18.00 +Jan Uroda, ojciec Stanisław.

 

CZWARTEK - 20.10.2022

7.00  +Stanisław Hapek od Marioli i Zbigniewa Seremak pgb.

18.00 +Stanisława Chlebowska od wnuczki Magdaleny z rodziną. pgb.

 

PIATEK - 21.10.2022

7.00 +Weronika Kowalik w 3 r. śm.

17.00 BR +Stanisława (f) Kowalik od syna Zdzisława z rodziną. pgb.

18.00 +Maria Grzyszka w 37 r. śm. mąż Jan

 

SOBOTA - 22.10.2022

7.00 w intencjach Siostry Ireny - imieninowa.

18.00 +Marek Banduła w 3 r. śm.

 

 

 

NIEDZIELA - 23.10.2022

7.00 +Tadeusz Płonka i Jadwiga Biel

9.00 w 40 rocznicę ślubu Barbary i Jerzego (dziękczynno - błagalna).

11.00 +Weronika i Józef Kowalik

16.00 BR +Stanisława i Józef Wilk syn Adam - REZ

18.00 za parafian

 

PONIEDZIAŁEK  - 24.10.2022

7.00 +Stefan Szymula od Wandy i Władysława Jakóbik pgb.

18.00 +Stanisława (f) Wosik od rodzin Chrząszcz i Dzierwa. pgb.

 

WTOREK - 25.10.2022

7.00 +Małgorzata Fiba w 4 r. śm. i zmarłych z rodzin Fibów i Paw

18.00 +Magdalena Legień w 12 r. śm., Antoni i Adela Warchoł i ich rodzice

 

ŚRODA - 26.10.2022

7.00 o zdrowie dla Krystyny

18.00 +Krzysztof Zelech - REZ

 

CZWARTEK - 27.10.2022

7.00  +Kazimierz Głuszek od rodziny Bulanda, oraz Alicji i Żanety z rodzinami. pgb.

18.00 +Anna Grębosz.

 

PIATEK - 28.10.2022

7.00 +Tadeusz Buczek, żona Maria i ich rodzice.

17.00 BR +Stanisława (f) Kowalik od wnuka Pawła z rodziną pgb.

18.00 +Stanisława (f) Młynek 1 r. śm.

 

SOBOTA - 29.10.2022

7.00 +Kazimierz Głuszek od kolegów z pracy i firmy Euromar.

18.00 +Zofia i Franciszek Kopieć - REZ

 

NIEDZIELA - 30.10.2022

7.00 za parafian

9.00 w 1 r. urodzin Zuzanny i 3 r. urodzin Julii (dziękczynno - błagalna) - REZ

11.00 w 18 r. urodzin Natalii (dzięczynno - błagalna) - REZ

16.00 BR za zmarłych z rodzin Rysiów i Głogowskich.

18.00 +Stanisław Kopczyński

 

 

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...