NIEDZIELA - 31.07.2022

7.00 +Stanisław Hapek od synowej Justyny z wnukami Darią i Gabrielą pgb.

9.00 +Tadeusz Włoch w 6 r. śm.

11.00 o zdrowie i błogosławieństwo  Boże dla Wiktorii z okazji urodzin.

16.00 BR - za parafian

18.00 +Karol Fabiś w 50 r. śm.

 

 

PONIEDZIAŁEK  - 1.08.2022

18.00 +Stefan Szymula od żony pgb.

 

WTOREK - 2.08.2022

7.00 +Józef Wdówka od rodziny Grzyszka i Przymieso pgb.

 

ŚRODA - 3.08.2022

18.00  +Mariusz Kochański oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK - 4.08.2022

7.00 +Stanisława Młynek od Ewy i Antoniego Buczek pgb.

 

PIATEK - 5.08.2022

17.00 BR +Halina Jarosz od koleżanki Barbary Wiecheć. pgb.

18.00 +Lucyna Fryc od Małgorzaty i Zygmunta z rodziną pgb.

 

SOBOTA - 6.08.2022

17.30 Wypominki

18.00 +Józef Kaszuba w 20 r. śm. +Rozalia Chechelska

 

 

NIEDZIELA - 7.08.2022

7.00 +Stanisław Hapek od Marii Kadłuczka z rodziną pgb.

9.00 +Katarzyna, Stanisław i Jan Jakóbik

11.00 +Michał Paw w 7 r. śm.

16.00 BR za parafian

18.00 +Jerzy Duda w 4 r. śm. +Anna

 

 

 

PONIEDZIAŁEK  - 8.08.2022

18.00 +Zdzisław Pierzchała

 

WTOREK - 9.08.2022

7.00 +Bogdan Kurnik

 

ŚRODA - 10.08.2022

18.00  ++ za  dudze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK - 11.08.2022

7.00 +Jan Jakóbik od Zofii i Jacka Grzyszków pgb.

 

PIATEK - 12.08.2022

17.00 BR +Stefan Szymula od sąsiadów Grzesiaków

18.00 +Jerzy Judka i dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA - 13.08.2022

17.30 Wypominki

18.00 +Albina i Andrzej Grzyska

 

NIEDZIELA - 14.08.2022

7.00 - w intencji kapłanów pracujących w parafii (dziękczynno-błagalna)

9.00 +Franciszka Jeleń

11.00 - za parafian

16.00 BR +Michał Sośniecki w 7 r. śm.

18.00 +Maria i Aleksander Polit, Janina Paluch, Mieczysław Jochymek.

 

PONIEDZIAŁEK  - 15.08.2022 - WNIEBOWZIĘCIE NMP

Parafialne święto dziękczynienia za plony ziemi

7.00 +Stanisława Markowska od wnuka Romana z rodziną

9.00 +Maria i Anna Folga

11.00 -Dziękczynna za plony ziemi w intencji parafian.

16.00 BR w intencji Urszuli i Michała (dziękczynno - błagalna)

18.00 +Mieczysław Zelech, Maria żona i zmarli z rodziny Gaudyn

 

WTOREK - 16.08.2022

7.00 +Janina Kuglin  od Piotra Góreckiego z rodziną

 

ŚRODA - 17.08.2022

18.00  + Wiktoria Górecka, Jan mąż.

 

CZWARTEK - 18.08.2022

7.00 +Halina Jarosz od brata i chrześnicy z rodzinami pgb.

 

PIATEK - 19.08.2022

17.00 BR +Stefan Szymula od córki Ani z rodziną pgb.

18.00 - w 15 r. ślubu Agnieszki i Michała

 

SOBOTA - 20.08.2022

17.30 Wypominki

18.00 +Jerzy Judka i dusze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA - 21.07.2022

7.00 - za parafian

9.00 +Kazimierz Głuszek od szwagra Krzysztofa Kubiela, chrześniaka Mirosława Kubiela, Grzegorza Kubiela i Anny Topól. pgb.

11.00 +Ludwik Kowalik

16.00 BR +Stanisław Kowalik, wnuk Grzegorz

18.00 Stanisława w 20 r. śm. i Stanisław Dębscy.

 

 

PONIEDZIAŁEK  - 22.06.2022

18.00 +Zdzisław Włoch w 1 r. śm.

 

WTOREK - 23.08.2022

7.00 +Aleksandra Jakóbik od Renaty z rodziną pgb.

 

ŚRODA - 24.08.2022

18.00  + Maria Pypłacz od mamy pgb.

 

CZWARTEK - 25.08.2022

7.00 +Adam Kołodziej od Krzysztofa pgb.

 

PIATEK - 26.08.2022

17.00 BR +Stefan Szymula od sąsiadów Gala pgb.

18.00 +Jan Domagała, żona Anna

 

SOBOTA - 27.08.2022

17.30 Wypominki

18.00 za zmarłych z rodzin Stolarzewiczów i Ziębów

 

 

NIEDZIELA - 28.08.2022

7.00 +Zofia Kubielska od Róży Różańcowej ze Szwabów

9.00 +Wacław Fabiś w 4 r. m.

11.00 +Kazimierz Jeleń w 1 r. śm.

16.00 BR - za Parafian

18.00 +Maria Pypłacz od syna Pawła. pgb

 

PONIEDZIAŁEK  - 29.08.2022

18.00 +Zbigniew Kurzański od córki z rodziną pgb.

 

WTOREK - 30.08.2022

7.00 +Józef Kurzański od rodziny Janasów z Jeziorzan pgb.

 

ŚRODA - 31.08.2022

18.00 + Maria Pypłacz od brata Marka z rodziną pgb.

 

CZWARTEK - 1.09.2022

7.00 +Stefan Jakóbik od rodziny Martyków z Jaworzna pgb.

18.00 +Stanisław Krok od chrześnicy Teresy Kuk

 

PIATEK - 2.09.2022

7.00 +Stanisław Grela od wnuka Piotra z Martyną pgb.

17.00 BR +Stanisława Matjasik w 3 r. śm, Józef mąż

18.00 +Stefania i Katarzyna Kałamackie

 

SOBOTA - 3.09.2022

7.00 + Wanda Kowalik od rodziny Norków pgb.

18.00 +Maria, Franciszek Filipek, +Elżbieta i Władysław Kubiela

 

NIEDZIELA - 4.09.2022

7.00 +Stanisława Starzycka w 6 r. śm. Władysław mąż, syn Stanisław.

9.00 +Rozalia i Stefan Świątkowscy

11.00 +Stanislaw Sibik w 2 r. śm.

16.00 BR za zmarłych z rodzin Rysiów i Głogowskich

18.00 - za parafian

Aktualności

Uroczystość Najświętszej Trójcy - 26 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła. 12.00 - 13.00 -...


Zobacz więcej...

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 19 maja 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla całej naszej wspólnoty parafialnej w ramach Kongresu Eucharystycznego, zapraszamy dzisiaj od godz. 12.00 do 18.00 według programu: Brodła.12.00 - 13.00 - mieszkańcy...


Zobacz więcej...