NIEDZIELA - 3.07.2022

7.00 +Emil Chodacki w 20 r. śm. Stanisława żona.

9.00 +Zofia w 5 r. śm. i Stanisław Łatak

11.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny Sobolewskich.

16.00 BR - za parafian

18.00 +Stanisława Łaciak w 6 r. śm.

PONIEDZIAŁEK  - 4.06.2022

18.00 +Anna Łaciak w 8 r. śm. mąż Jan

WTOREK - 5.07.2022

7.00 +Zbigniew Kurzański od Czesława Matiasik z rodziną pgb.

ŚRODA - 6.07.2022

18.00  +Stefan Jakóbik od siostry z rodziną pgb.

CZWARTEK - 7.07.2022

7.00 +Józef Kurzański od Stanisławy Jochymek pgb.

PIATEK - 8.07.2022

17.00 BR - Aleksandra Kowalik w 18 r. urodzin (dziekczynno - błagalna).

18.00 +Andrzej Szwajdych od brata Krzysztofa pgb.

SOBOTA - 9.07.2022

17.30 Wypominki

18.00 +Stanisława i Stanisław Furgał

NIEDZIELA - 10.07.2022

7.00 +Stanisław Grela od córki Małgorzaty z Tadeuszem pgb.

9.00 +Stanisław Uroda w 10 r. śm.

11.00 +Wanda Górecka

16.00 BR - za parafian

18.00 +Jadwiga Biel w 1 r. ś.

PONIEDZIAŁEK  - 11.07.2022

18.00 +Wanda Kowalik od rodziny Bębenków pgb.

WTOREK - 12.07.2022

7.00 +Stanisława Dębska od sąsiadek Chodackiej, Stanisławy Jochymek i rodziny Warzechów z Olkusza. pgb.

ŚRODA - 13.07.2022

18.00 +Stanisław i Katarzyna Gaudyn

CZWARTEK - 14.07.2022

7.00 +Stanisława Chlebowska od wnuka Piotra z rodziną pgb.

PIATEK - 15.07.2022

17.00 BR +Henryk Starzycki

18.00 +Stefan Szymula od Doroty, Jasi, Edka z rodzinami.

SOBOTA - 16.07.2022

17.30 wypominki

18.00 +Mieczysław Jochymek w 2. r. śm.

NIEDZIELA - 17.07.2022

7.00 - za parafian

9.00 +Krzysztof Kowalik

11.00 w int. księdza proboszcza - imieninowa od Róży MB Fatimskiej

16.00 BR +Karolina i Władysław Sośnieccy

18.00 +Stanisław Kubiela, żona Anna.

PONIEDZIAŁEK  - 18.06.2022

18.00 +Barbara, Szymon Łaciak i zmarli z rodziny.

WTOREK - 19.06.2022

7.00 +Franciszek i syn Jan

ŚRODA - 20.06.2022

18.00 +Henryk Kuglin

CZWARTEK - 21.06.2022

7.00 - w int ks. proboszcza Krzysztofa - imieninowa od Sióstr Pasjonistek

PIATEK - 22.07.2022

17.00 BR +Władysław, Apolonia, Felicja, z synami: Stanisław i Władysław

18.00 +Henryk Gliwa 5 r. śm.

SOBOTA - 23.07.2022

17.30 Wypominki

18.00 +Franciszek Fabiś, syn Wacław

NIEDZIELA - 24.07.2022 - ODPUST ŚW. MAŁGORZATY

7.00 +Antoni Kurzański w 11 r. śm.

9.00 +Stanisław Łatak w 2 r. śm. żona Zofia

11.00 za parafian

16.00 BR +Mariusz Kochański i dusze w Czyśćcu cierpiące.

18.00 +Stanisława i Stanisław Dębscy

PONIEDZIAŁEK  - 25.07.2022

18.00 +Anna i Józef Gruszka

WTOREK - 26.07.2022

7.00 +Anna Folga

ŚRODA - 27.07.2022

18.00 +Józef Łaciak w 22 r. śm.

CZWARTEK - 28.07.2022

7.00 ++ za dusze w Czyśćcu cierpiące

PIATEK - 29.07.2022

17.00 BR +Halina Jarosz od sąsiadów Chrząszcz i Dzierwa. pgb.

18.00 - w 18 r. urodzin Bartosza (dziękczynno - błagalna)

SOBOTA - 30.07.2022

17.30 wypominki

18.00 +Helena i Ludwik Skowronek

NIEDZIELA - 31.07.2022 -

7.00 +Stanisław Hapek od synowej Justyny z wnukami Darią i Gabrielą. pgb.

9.00 +Tadeusz Włoch w 6 r. śm.

11.00 - o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Wiktorii z okazji urodzin

16.00 BR - za parafian

18.00 +Karol Fabiś w 50 r. śm.

Aktualności

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,...


Zobacz więcej...

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

Na niedzielną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy od godz. 12.00 do 18.00. O godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego miłosierdzia. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w...


Zobacz więcej...